Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taki związek w tym wieku ma szanse ma przetrwanie?

Polecane posty

Gość gość

W wieku 18 lat związałam się z kolegą z osiedla, którego znam od dziecka. Zazwyczaj chodziliśmy do tej samej szkoły i klasy, bo jesteśmy w tym samym wieku. Jesteśmy ze sobą 2 lata. Teraz ja studiuje, a on pracuje. Od roku czasu w naszym związku nie układa się. Nadajemy na różnych falach i ciągle sie kłócimy. Pół roku temu nasz związek przechodził kryzys i zrobiliśmy sobie coś w rodzaju przerwy, która trwała 2 miesiące. W tym czasie poznałam innego chłopaka i po kilku tygodniach coś między nami zaiskrzylo. Mój chłopak postanowił jednak o mnie zawalczyć, a ja postanowiłam pomóc mu odbudować nasz związek. Zerwałem kontakt z tym drugim chłopakiem, mimo że on bardzo chciał żebyśmy spróbowali być razem. Minęło 5 miesięcy od kiedy postanowiliśmy dać sobie drugą szanse. Na początku on się starał, zabiegał o mnie, ale po około 3 miesiącach znudziło mu się i nasz związek znów znalazł się na zakręcie. Teraz znowu jest lepiej, może dlatego że w wakacje mamy więcej czasu dla siebie. Co o tym myślicie? Czy to wszystko ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas pokaże. Znam osoby które związały się z sobą w wieku 16-18 i nadal po latach są szczęśliwi. Są też i tacy, którzy muszą spróbować jak to jest całować się / i coś więcej/ z innymi. Te pary się rozpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wiek tutaj nie ma większego znaczenia, a próbowanie się z kimś innym to nie rozumiem. Autorce chyba nie chodziło o próbowanie z innym tylko o szanse przetrwania związku/uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co zakladassz ten sam temat? Spodziewasz się innych odpowiedzi niż w tamtym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wątku? Nie przypominam sobie, żebym zakładała tutaj jakiś temat wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×