Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość kocham Europe

Srednie zarobki w Polsce wyrazone w euro to 6 euro, a srednia na Unie to 23 euro

Polecane posty

Gość gość
Po brexicie uk padnie buahahahaha. I dobrze. Tysiace firm wybiora Polske :) wiecej kasy i pracy do wyboru dla mnie u SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nasza premier nie spotka sie z nim" wasza premier :D:D :D ha ha a to dobre :D jestescie regionem anglii i wychodzicie z UE bez dyskusji bo nic nie macie do gadania bo krolowa wysle do was brytyjskie wojska aby was spacyfikowac :D :D:D jak sie ciesze ze nie bedzie juz was w naszej poteznej organizacji . A PL pieknieje i rośnie w siłę codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:21 POlska rosnie w siłę hahaahaha a co do Szkocji, ktos tu juz ci kiedys dawał dowody na to, że Szkocja to jest Państwo- czyżbyś miał sklerozę ??? najwyraźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... poza tym - ty przecież nienawidzisz UE, więc coś tu nie halo, przeczysz sam sobie, nędzna istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardeta97
ktos tu juz kiedys dawał dowody na to, że Szkocja to jest Państwo x Nikt nie dawał bo takich dowodow NIE MA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkocja ma własny rząd własny parlament i własną premier, jakie jeszcze dowody Ci potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na pokaz bo i tak opuszczacie UE wy przegrywy w spódnicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioto, co ty tak przeżywasz to wychodzenie z Unii? przecież nienawidzisz Unii, to tutaj wyraźnie przeczysz sam sobie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nigdy nie będzie tak jak na zachodzie. NIGDY. bo zawsze będzie minimum 5 lat do tyłu. A mentalnie to 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentalnie to twoj zachod z popieraniem zboczenstw i wybuchami terrorystycznymi jest 100lat do tyłu za Polską. Gnij tam mendo bo do PL juz nie masz pozwolenia wjazdu. Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nigdy nie będzie tak jak na zachodzie. x No i bardzo dobrze. Nie ebdzie w Po;lsce nigdy tak drogo jak na zachodzie , takiego islamskiego i kolorowego syfu, ani epatowania zboczenstwami z kolorowymi teczami przez chorych homosiów :D w Polsce bedzie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polsce bedzie normalnie. .. no właśnie, ja serdecznie dziękuję za takie "normalnie" jak w Polsce, bo moja "norma" to jest cos zupełnie innego. lecę do Polski do rodziny za tydzien i już się nastawiam psychicznie na te ponure i wścibskie spojrzenia na ulicach , ocenianie wyglądu, podsłuchiwanie oczym rozmawiamy itd. Pamiętam, jak jechalismy z 3 lata temu pociągiem z Poznania do Warszawy, pokazać dziecku Warszawę w kilka dni - i pytamy jedno drugie "jak wrocimy to musimy iść w to X miejsce" (padła nawa zagranicznego miejsca u nas - od razu cały przedział się gapił. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w pociagu sie siedzi cicho, i kulturalnie oglada panoramę Polski za szybą a nie otwiera gebę na cały przedział i przeszkadza innym jak ty zrobilas. W Polsce w pociagach obowiązuje kultura wiesniaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kultura, co za idiota. podróżowałeś kiedys pociągiem w innym kraju? i to nie jeden raz, ale dużo i w paru krajach? nie/ to nie masz pojęcia, co to jest kultura w pociągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś za to ty masz wyzywajac innych od idiotow buahahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś za to ty masz ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Białoruś jedź, tam poczujesz się najlepiej. Białoruś nie jest w UE, to będziesz miał komfortową sytuację, żadnych porównań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama tam jedź swinio. Ja jestem u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, jestes u siebie, bo nie stać Ciebie na podróże ... I racz zauważyć, że piszesz tu dzis , w tym wątku, z dwoma (lub więcej0 osobami, nie tylko ze mną... ja np nie pisalam o Białorusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cwel co o kulturze pieprzy to z domu nie wychodzi bo mu mamusia wszystko podstawia :D kultura w polsce :D co drugie slowo "ku/rwa" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Gnij tam mendo bo do PL juz nie masz pozwolenia wjazdu. Nigdy. --- zmarti Cię synku, mam pozwolenie wjazdu, mam loty zarezerwowane na wrzesień do Polski :) a za już 11 dni piękne Cinque Terre na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polsce bedzie normalnie. .. no właśnie, ja serdecznie dziękuję za takie "normalnie" jak w Polsce, bo moja "norma" to jest cos zupełnie innego. lecę do Polski do rodziny za tydzien i już się nastawiam psychicznie na te ponure i wścibskie spojrzenia na ulicach , ocenianie wyglądu, podsłuchiwanie oczym rozmawiamy itd. Pamiętam, jak jechalismy z 3 lata temu pociągiem z Poznania do Warszawy, pokazać dziecku Warszawę w kilka dni - i pytamy jedno drugie "jak wrocimy to musimy iść w to X miejsce" (padła nawa zagranicznego miejsca u nas - od razu cały przedział się gapi" Wrocilem do PL po wielu latach na zachodzie, w sumie wydawalo mi sie podobnie, ale tylko wydawalo. Kazdy zyje swoim zyciem i nikt sie nikim nie interesuje. W mniejszych spolecznoscniach moze sie zwraca bardziej uwage na 2ga osobe ale to za granica w tej kwestii jest podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha sama sobie przeczysz. To ze twoj bachor zwrocil uwage innych w piciagu to znaczy ze jednak ludzie w Polsce sie interesuja innymi. W takim uk jak bachor sie drze w autobusie to nikt sie nie interesuje. Kazdy ma w doopie, bylem i widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nigdy nie było, nie jest i nie będzie normalnie. Polacy przerabiali już wszystkie ustroje i każdy spier/do/lili. Od królów, przez dyktaturę, socjalizm do obecnego kapitalizmu. W tym kraju jak nie wojna to przynajmniej klęski żywiołowe, zimy stulecia, huragany albo inny syf. Dlatego w doopie mam ten kraj i Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - do kogo Ty wlasciwei piszesz...? tu pisze kilka osob, czlowieku! a co do pociagow, autobusow. w polskim pociagu mnie jak jechalam keidys sama, wlasnie jakas pani zagadala I rozmawialysmy sobie, ja tak z grzecznosci bardziej, z chwila gdy zapytala gdzie mieszkam I sie dowiedziala, ze za granica, zaczelo sie "100 pytan do" :O :O a w autobusach w Polsce/ scisi, scisk I jeszcze raz scisk. tam gdzie mieszkam, tak nie ma- kierowca nie wpusci za duzo ludzi do autobusu, wiec nie gnieciemy sie jak sardynki w puszce. a w Poslce kazdy sie pcha. to sie zmienia, ale BARDZO powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale walka na argumenty. w Pl scisk w autobusie a za granica zamiast scisku kierowca zamknie CI drzwi przed nosem i czekasz na kolejny transport.... Porownujecie zarobki, standardz zycia ale czasami zwraca sie uwage na tak nieistotne bzdury, ze szkoda gadac. Czesto to wynika z checi udowadnienia sobie za Wszelka cene , ze decycja o emigracji byla sluszna. Nie zeby kogos krytykować, ale znam to z autoposji. Przyjezdza sie do Polski i okazuje sie , ze tutaj ludzie tez zyja a wielu zyje naprawde dobrze. I wtedy zaczynaja sie porownania i chec udowodnienia komu jest lepiej- to uduwadnianie to najczesciej drozszy samochod albo droga wycieczka-to sa dobra najlatwiej dostepne i wielu idzie ta droga. Po latach umiem spojrzec na to z dystansu, cenie rzeczowa rozmowe z osobami ktore wyjechaly bo sam wiem jak cene sie za to placi. Dla mnie konkretnie to w PL zyje sie spokojniej ale za granica spokojniej prowadzi sie firme, spokojniej tez sie pracuje. Sam moglbym mieszkac poza Polska ale ze wzgledu na rodzine, dzieci, ich bliskosc z dziadkami wybralem Polske. Natomiast w pelni rozumiem inne decyzje-przeciez kazdy ma inne zycie i inne priotytety. Nie rozumiem natomiast uduwadniania czegokolwiek na sile a argument o "scisku w autobusie" wlasnie taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego jak mam wykupiony bilet miesieczny to kierowca ma miec prawo mnie nie wpuscic do autobusu? Zeby sie spozniac do pracy ? Place to wymagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do 100 pytan, aa czyli jednak ludzie sie interesuja innymi w Polsce :) a sama mowilas co innego :D nie wyszla ci prowokacja. W uk nikt ci 100 pytan nie zada bo jestes tylko obcym tubylcem i maja cie w du/pie. Umrzesz na ulicy to ci nie pomoga i pojda dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zas!ranym obowiazkiem kierowcy jest kierowac autobusem a nie decydowac kogo wpusci. To nie jego dprawa skoro mam bilet wykupiony. Dlatego w uk debile mysla ze jak ludziom odmowia wejscia do pojazdu to sa bogami. W PL od razu by taka firme obsmarowali w gazecie i wiecej by tego nie zrobil. Jezdzilem wiele lat i rzadko byl scisk w komunikacji ale nigdy nikomu sie krzywda nie stala. Bo kazdy sie cieszyl ze zdazy do pracy pustaczko. A nastepny autobus mogl byc za pol godziny albo pozniej. Wedlug ciebie na zachodzie jest normalnie bo kierowaca moze robic w ch!uja pasazerow nie wpuszczajac ich nie z ich winy. A co to ich wina ze autobus przepelniony kretynko? Niech podstawia ich wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nastepny autobus mogl byc za pol godziny albo pozniej. // gdzie mieszkasz, ze tak rzadko masz autobusy? jaka dziura? ja mam autobusy, pociagi I tramwaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×