Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Arabski syn" tanya valko na pdf

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was może posiada i mógłby mi przesłać?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mów że tak bardzo chcesz czytać tą grafomanię podaną tylko dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chce. Ciekawią mnie dalsze losy bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowidka
Chyba nie ma jeszcze na pdf. Ja kupiłam w empiku .teraz biedronka ma mieć arabskiego syna za 19.99 .ja już dawno przeczytałam i odsprzedalam od razu. Fajna kolejna część.smutna jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już myślałam że nie znajdę tutaj nikogo kto czyta arabska sagę. Mieszkam za granicę więc skoro nie ma pdf to zostaje mi poczekać parę dni i wtedy kupię książkę w Polsce.a swoją drogą co myślicie o tej sadze?czy czytalyscie miłość na bali i okruchy raju bo ja właśnie te pominęłam i zastanawiam się czy warto do nich wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okruchy raju i miłość na Bali są powiązane z Arabska Saga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj po kolei jak wy godziły książki,wszystkie są powiązane ze sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.21 A już myślałam że nie znajdę tutaj nikogo kto czyta arabska sagę. Mieszkam za granicę więc skoro nie ma pdf to zostaje mi poczekać parę dni i wtedy kupię książkę w Polsce.a swoją drogą co myślicie o tej sadze?czy czytalyscie miłość na bali i okruchy raju bo ja właśnie te pominęłam i zastanawiam się czy warto do nich wrócić? Jak najbardziej wróć do tych książek. Arabska krucjata i Arabski mąż są kontynuacją tych dwóch azjatyckich tomów. Pomijając Okruchy raju i Miłość na Bali wiele wątków będziesz miała niewyjaśnionych, jak np. okoliczności odnalezienia małej Nadii. A tak swoją drogą, czy któraś z Was może polecić książkę o podobnej lub nawet innej tematyce, która będzie tak samo wciągająca jak arabska saga? Bo po przeczytaniu całej sagi każda książka po którą sięgam jest po prostu nudna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laila Shukri Ma 6 książek " Jestem zona szejka" "Byłam kochanka arabskich szejkow" " byłam służąca w arabskich palacach" "Perska milosc" "Perska zazdrosc" "Perska namietnosc" Wszystkie gorąco polecam! Można je czytać w dowolnej kolejności, ale najlepiej moim zdaniem tak jak napisałam bo kilka wątków się łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czytałam i.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam 1 "ulica rajskich dziewic"barbara Wood, 2. Souad 'spalona żywcem, 3. shah Hannah'niewierna córka' , 4. betty mahmoody, "tylko razem z córka' "z miłości do dziecka" oraz "sprzedane". Nr 2 i 3 oraz z miłości do dziecka i sprzedane mam na pdf.moge podeslac jakby ktoś chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Minaret Dziewczyny z Riadu Arabska Saga Czytalem wszystkie I bardzo lubie te klimaty... tak jestem facetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabski syn

Gdzieś znajdę Arabskiego Syna w PDF? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
7 godzin temu, Gość Arabski syn napisał:

Gdzieś znajdę Arabskiego Syna w PDF? 

Hej. Tu autorka. Ja nie znalazlam i kupilam normalna ksiazke i szczerze jest to najgorsza z czesci wg mnie, taka juz przerysowana za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×