Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wania5436

Szukam emo koleżanki

Polecane posty

Szukam kolezanki emo,pięknej i niepowtarzalnej jak Liz Vicious. wiek 17+,sama mam 16lat i palę,mieszkam w Zabrzu i nie mam żadnych planów na wakację ani znajomych. Wymagam jedynie zainteresowania dobrą muzyką,kreatywności,spontaniczności i niecodziennej urody i osobowości. Grzeczne,poukładane dziewczyny są nie w moim guście:) Zapraszam do dyskusji w komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech Zabrze moje Zabrze. Wyjechalem z niego 15lat temu za granice. Troche tesknie,pewnie sporo sie zmienilo.Sorry za odp nie na temat.. Swoją drogą dziewczyna emo to jest cos czego zawsze pragnąlem,niegrzeczna,niepoukladana,wulgarna po prostu „inna” niestety trafiam zawsze na mile delikatne ameby ktore wyżej noszą doope niz głowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,moze porozmawiamy na snapie?:)) poniekąd mnie zaciekawiłeś a to nie lada wyzwanie zeby mnie zaciekawić krótką odpowiedzią . moj nick to b765789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki serdeczne,jestes bezposrednia i bardzo otwarta z tego co wyczulem,malo jest tak rzeczowych osob wiec szacun wielki. nie mam snapa a to z racji chyba nie mojej “ery” nie gniewaj sie ale mam 38 l wiec troszke poniekąd jestem starszy..co nie oznacza ze mam cos przeciw by kontynowac dalszą konwersacje itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinaGiszowiec
Siema ja z Katowic jeśli cię interesuje.26lat mroczna z każdej strony,jestem bi jeśli tobie to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj prosze napisz na maila @blahblahblah6294@gmail.com lub na snapa b765789,chciałabym cie spotkac,masz czas w przyszłym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartinaGiszowiec
Wiesz co zobaczyłam że masz dopiero 16lat i tak myślałam kilka dni nad tym i jednak nie szukam kumpeli w takim wieku bo oczekuję czegoś więcej() pozatym emka ma być mi uległa we wszystkim czego chcę a mam duże potrzeby,ma być moją szma..ą ty chyba taka nie jesteś pozatym jesteś za młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heya gdzie mieszkasz w Zabrzu bo ja tez z Zabrza:) jestem teraz w Gdańsku ale wracam za 3tyg. Mam 25lat a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wania5436
Zapraszam do Zabrza,jak wspomniałam mam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli szukasz jelenia ktory bedzie cie chciał wychuśać a ty zrobisz prowo policyjne:) spier...j amebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo milo cie widziec ponownie.czyli cale szczescie ze na snapie nie dalem sie wmanipulowac w twoja prowokacje,pamietasz mam nadzieje o co chodzi.. mialem ci napisac co bym z tobą robił gdybysmy byli sam na sam,wrecz sie obrażalas ze nie chce świnsko pisac.Napisalas mi ze tak naprawde masz 23lata wiec moge bez oporow pisac i pokazywac swoje zdjecia o tematyce nam znanej?Na szczescie bylem czujny i gdy poprosilem cie o jakis screen z dowodu osob lub innego dokumentu potwierdzajacy twoj wiek to przestalas nagle odpisywac.Co ty Qrwa sobie myslisz ze bedziesz sie bawic w łowczynie pedofili? Pisalem z dziesiec razy ze mam 38l i ze nie interesuje mnie temat do rozmow o sexie ale ty mimo to naciskalas bym pisal o tym. Jestes zbyt malo rozgarnieta w stosunku do mnie,nie z takimi debilami/debilkami mialem juz do czynienia w swoim zyciu.Dla jasnosc***isalem z tb bo zal mi bylo ze wakacje spedzasz sama w domu (historyjka o samotnosci i depresji i biednej matce) bylem o krok by w jakis sposob ci pomoc nie chcąc nic w zamian,nie jestem kretynem wykorzystujacym cudze problemy,ty natomiast jestes małą podłą wszą społeczną szukającą wrażen i snucia prowokacji policyjnych.Ktos kiedys moze chlasnąc ci prosto w ryj takiego plaskacza az ci łeb sie okreci wokół wlasnego korpusu czego niezmiernie ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47 to prawda co gosc pisze! Mnie tez ta mala szmata chciala w provo wjepac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKZ
Znam ją mieszka niedaleko mojego bloku,chyba z matką. Typiara wygląda na lubiącą police prowo :) trzymać się lepiej z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple patrol
Hej nazywam się Julka za niedługo będę kończyć 17 lat jeśli chodzi o wygląd to mam czarno-fioletowe włosy oraz kolczyk w wardze oraz w nosie ubieram się może nie koniecznie jak typowa emo dziewczyna a cały mój styl to połączenie raczej różnych subkultur Uwielbiam ryzyko i adrenalinę oraz mam tendencje do robienia skrajnie nie rozsądnych rzeczy za to jeśli chodzi o relacje-damsko męskie jestem niestety całkiem nieśmiała ale zdecydowanie zyskuje przy bliższym spotkaniu na codzień jestem osoba odważna i bezpośrednia jeśli chodzi o używki pale dużo czasem pije ale za alkoholem nie przepadam za to zip jak najbardziej mile widziany Jeśli jesteś zainteresowany napisz komentarz a ja podam ci kontakt i trochę popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeczka04
Purple patrol 2018.10.02 b765789 - to moj snap,bardzo chętbie cię poznam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×