Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ogromne wyrzuty sumienia

Polecane posty

Gość gość

Mam kogoś w rodzaju dobrego wujka, przyjaciela. Tak się złożyło, że spotkała mnie przykra sytuacja. Mój towarzysz był ze mną w tych trudnych chwilach. Było już późno i chciał wracać do siebie do domu, ale poprosiłam go żeby został ze mną. Nie chciałam być sama. Niestety tamtej nocy doszło między nami do zbliżenia i czuję się z tym źle, mam wyrzuty sumienia. Wydaje mi się, że to popsuło naszą relacje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ty pierwsza, tego na którym ci zależy, tak kończy się miłość i rozwody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wydaje mi się, że to popsuło naszą relacje." - dzięki odpowiedziom na kafeterii przestanie Ci się "wydawać". Genialne! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie to zdarzenie zmieniło naszą relację. Tak czuję... Nie jest jak dawniej. Wcześniej w tej znajomości podobała mi się jej niewinność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:57 - Skąd taka opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mozliwe autorko? Przyznaj sie, chcialas, dawalas sygnaly? Wiadomo ze to moze byc dla Ciebie wstydliwe boisz sie opinii ale szczerze sobie odpowiedz. Jeli to byl g**** to na policje.. zmuszanie kogos czy podstep to tez przestepstwo nawet jesli sie nie bronilas zbytnio.. wykorzystywanie sytuacji tez nie jest w porzadku ! ale powiedz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie planowałam tego, zupełnie spontanicznie się to stało. Tak jak pisałam w temacie... Poprosiłam żeby został ze mną, było mi ciężko i nie chciałam być wtedy sama. Mieszkam w małym mieszkaniu, położył się obok mnie. Przytulaliśmy się i zupełnie nic nie wskazywało na to co się później wydarzy. Nie zrobił mi krzywdy, byłam świadoma tego co się dzieje i zgodziłam się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przestan miec wyrzuty sumienia. Stalo sie. To pewnie jeszcze nie najglupsza rzecz jaka w zyciu zrobisz..:). Jak ci sie facet podoba, to kontynuuj romans.. zalujesz, powiedz mu ze pomylka i chcesz wrocic do poprzednich relacji..tak naprawde to moze was to zblizyc.. nie ma aseksualnych relacji pomiedzy kobieta i merzczyzna (chyba ze sa homo..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaliśmy się wcześniej prawie 4 lata... Był dla mnie kimś w rodzaju dobrego wujka, tatusia, przyjaciela... Dobrze się czułam w tej relacji. Gdy doszło między nami do tej sytuacji po raz pierwszy pomyślałam o nim jako atrakcyjnym mężczyźnie... także seksualnie. Samą mnie to zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec on zaczal Cie przytulac..szkoda ze tego nie przerwalas albo nie spaliscie osobno. dziwne, zeby w sumie kobieta przerwala bo przeciez przez przytulanie robimy sie takie rozmarzone i nabieramy ochoty ;) bylas dziewica ze tego nie wiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd wstydem ale jak on reaguje,odzywa sie, wraca do tego? Jesli nie czujesz wstretu do niego i bylo fajnie to nie zaluj, czas pokaze co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak... Byłam... Może dlatego tak bardzo mnie to zaskoczyło? Dla mnie nie było w tym nic złego, nie raz się przytulaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktuje mnie teraz tak jakby inaczej. Nie potrafię nawet tego opisać, ale ten kontakt intymny coś zmienił w naszej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niezle... pierwszy raz z kolega. ale wazne ze masz mile wspomnienia i nie masz mentalnosci romantyczki bo doznalabys szoku pewnie ;-)Za jakis czas wstyd minie. A ten Twoj przyjaciel odzywa sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm ale na plus czy na minus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to był szok gdy zaczął mnie dotykać w erotyczny sposób, ale później podniecenie wzięło górę i się stało. Odzywa się do mnie, mamy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na minus to może nie, ale... Proszę się nie śmiać, może komuś wyda się to zabawne lub nawet głupie, ale dotychczas czułam się w tej relacji trochę tak jak córeczka tatusia, coś w tym rodzaju. Podobała mi się ta niewinność w relacji między nami, a ten kontakt intymny to uczucie zburzył. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys to uczucie wstydu minie ,u mnie byla podobna sytuacja,tylko ze ja sie zakochalam w nim potem bez wzajemnosci niestety, a u nas to jeszcze byla relacja zakazana ,spolecznie pietnowana, mi hamulce puscily choc mialam wysokie zasady moralne, chyba z pol roku sie meczylam z ta burza uczuc... Ciekawe co tam u was wyniknie czy bedzie romans albo zwiazek czy jednak zapomnicie i wrocicie do normalnych relacji choc to chyba byloby ciut niezreczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to już trwale zmieniło naszą relację. Chyba trudno byłoby udawać, że tego nie było i żyć jak wcześniej... Wstyd mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, daj znać jak to się potoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na drugi dzień po tamtym zdarzeniu... Odwiedził mnie po pracy. Podarował mi kwiatki. Teraz często robi jakieś około seksualne aluzje... Zastanawiam się czy on planował coś takiego wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te seksualne aluzje to raczej znak ze chce powtorki...bez zobowiazan.On zajety jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile masz lat i czego oczekujesz od nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest samotnym wdowcem... Ja mam 24 lata. Chciałam po prostu z kimś porozmawiać o tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on tak naprawdę o Tobie myśli, co do Ciebie czuje, czy warto myśleć o przyszłości z nim, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to dz'iwki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku skończy 58 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×