Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedyś facet mnie rzucił nie wiem czemu

Polecane posty

Gość gość

A bardziej chłopak, bo on miał wtedy 21 lat a ja 23. Tłumaczę to właśnie wiekiem, że on był jednak zbyt dziecinny i nie zależało mu na osobie, która mogłaby go naprawdę kochać miłością stałą i bezwarunkową. Nie mogę zwalić tego na mój wygląd, bo to był etap w moim życiu gdy wyglądałam najatrakcyjniej, naprawdę dawałam z siebie 110 %. W zachowaniu również nie widzę żadnych błędów z mojej strony, nie byłam ani natarczywa ani obojętna. Zresztą na początku był mną zachwycony, ale po 4 miesiącach nagle mu przeszło a u mnie zaczęła się żałoba dosłownie. Bo ja go kochałam nie tylko jako kochanka, lecz głównie jak przyjaciela. Od tej pory nikogo nie miałam, jaką mogłabym z tego wynieść mądrość? Bo nic innego oprócz, wiem że nic nie wiem, nie przychodzi mi do głowy. Jak już wspomniałam, nie widzę żadnych błędów z mojej strony. Czy to jego młody wiek był tu problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twierdzisz fiutonosie ze najlepiej wygladalam w 2011? oj jeszcze w 2014 bylo niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jego mlody wiek. Tez sie pare lat zastanawialam w ooncu go ostatnio zapytalam i powiedzial, ze byl glupi i mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×