Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galinka

alkomat na prezent dla teścia?

Polecane posty

Gość galinka

Teść niedługo obchodzi 60te urodziny, lubi sobie od czasu do czasu coś tam wypić i kiedyś wsominał ze chciałby alkomat, myslicie ze wypada kupic? Innych pomysłów na prezent nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeckis
Jeśli sam wspominał, że chce to coś jest na rzeczy. Zwłaszcza jak jest czynnym kierowcą. Tylko kup jakiś porządny, z dobrym sensorem żeby później nie miał pretensji, że dostał jakiś bubel. Warunek konieczny to sensor elektrochemiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł nie dobry według mnie. Nie ma 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej kiepski pomysł na prezent, alkomat to rzecz użytkowa, na prezent się nie nadaje. Chyba, że tata mocno imprezowy...to w ramach opamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, jak na urodziny to raczej nie, można mu kupić od tak bez okazji :D JAk teściu imprezowy taki to kup mu skok ze spadochronem albo lot w tunelu aerodynamicznym :D JA swojego tate zabrałem do speedfly w Mirosławicach koło wrocka. Myślałem, że się posikam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mentalność ludzi
a co ma rzecz użytkowa do prezentu? Alkohol to też rzecz użytkowa i jakoś ludzie dają, na czele wszystkich upominków. Prezent to tylko na szafkę i żeby stał? LOL W takim razie nie powinnaś dostawać żadnych ubrań, perfum, kosmetyków, bo to też rzeczy użytkowe. Nawet czekoladki złe, bo przecież je zjesz. TYLKO KWIATY żeby stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won mi stąd, pewnie ci mózg wywiało w tym tunelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
wize ze dyskusja się mocno rozwinęła, kupiłam alkomat, skonsultowałam się jeszcze z teściową i obie uzałyśmy że prezent będzie ok. wybór padł na elektrochemicnego alkohita, wydatek spory ale jak kupowa to już coś sensownego a nie jakiś szajs który po paru użyciach do niczego nie będzie się nadawał. A co do prezentów użytkowych to ni ewidzę problemu, takie w rodzinie lubimy najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaIkasia
galinka, ile tak warto wydać na alkomat? Na jakie alkomaty najlepiej zwrócić uwagę? Bo pomysł z alkomatem na prezent jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
jak szukałam to tak mniej więcej ceny dobrych zaczynały się od 400 zł, na pewno patrz na to jaki mają sensor, u mnie te z chińskim odpadały na starcie, do wyboru masz półprzewodnikowe i elektrochemiczne, tylko te drugie warto wziąc od uwagę. Mi pomógł ten artykuł https://mbrokers.pl/motoryzacja/aktualnosci-motoryzacyjne/jak-wybrac-alkomat-rodzaje-i-sposob-dzialania-alkomatow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaIKasia
Fajny tekst. W nim masz fragment o nasadkach lejkowych. Macie alkomat z czymś takim. Wydaje sie dobre, a jak to w rzeczywistości funkcjonuje i jakie alkomaty mają coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
galinka 2018.07.14 pokaz biust tesciowi na urodziny :) ja tak zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
wracam po przerwie alkomat kupiony i przekazany teściowi :) chyba zapunktowałam, teraz przyjeżdza o niego kolega z wojska i na bank alkomat się przyda bo razem to potrafią sporo wypić ;) ten który kupilam ma wlasnie lejek,jego zaletą na pewno jest to że się nie dotyka go ustami, tak jak ustnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×