Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewaaaaaa

Przeraża mnie poważna relacja

Polecane posty

Gość Ewaaaaaa

Zakładam ten temat bo mam dosyć dziwny problem . Większość kobiet pragnie stałego związku , ślubu , zapewnień i deklaracji ,ale ja nie .Mnie wręcz to przeraża ! Gdy rozmawiam czy spotykam się w realu z jakimś chłopakiem to jest fajnie do czasu aż nie ma żadnych deklaracji ,ale gdy tylko czuję i wiem co się kroi czyli coś poważnego to się wycofuje . Jestem w wieku 20 + i już większość facetów ciśnie w kierunku ślubów czy poważniejszych relacji .Ale dla mnie to jest zbyt duża presja .... Dawno już z nikim nie byłam więc być może się od tego odzwyczaiłam ?Czuje się wtedy osaczona . Czy jest tu ktoś oprócz mnie z taką przypadłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeca nie ma obowiakzu! ile ludzi tyle potrzeb i pragnien i podejsc mozesz sie spotykac na umowione randki, seksic i isc w swoja strone, wsyztsko mozesz. żyją oddzielnie a sa razem? jest to już w psychilogii nic noweo nie rob z siebie oryginalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty spotykasz facetów chętnych na jakiekolwiek deklaracje? Chyba że to jacyś 35 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaaaaaa
Praktycznie zawsze nawet w wieku 20 lat faceci chcą ode mnie poważnych relacji ... choć nie wszyscy ,ale większość i wtedy mnie to przeraża nawet gdybym chciała to nie umiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×