Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana1230

Maż zamknął mnie w psychiatryku

Polecane posty

Gość Zdesperowana1230

Witam, zauważyłam, że mój mąż się dziwnie zachowuje, podejrzewałam, że mnie zdradza. Powiedziałam mu o tym, chciałam porozmawiać.. On powiedział, że jak zwykle jestem zazdrosna i stwierdził, że ty razem powinnam iść na terapię, z miłości zgodziłam się,, żeby udowodnić mu, że sie myli.. Spędziłam tydzien w psychiatryku, rozmowy, terapie, itd. Okazało się, że moje przypuszczenia nie były domysłami, okazały się prawdą, zdradza mnie. Proszę o pomoc, jakie mam szanse na rozwód skoro byłam w psychiatryku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z miłości chcesz się z nim rozwieść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana1230
A mam po zdradzie udawać, że nic się nie stało? Przed szpitalem wierzyłam w to, że jest niewinny, teraz sprawy zmieniły obrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylas swiadkiem tej zdrady? nakrylas go jak uprawia seks z inna? masz na to jakis dowod? dowod, nie swoje domysly. dowod taki, ktory mozna w sadzie przedstawic jako dowod a nie poszlake. jesli nie - powinni cie na dluzej w psychiatryku zatrzymac, bo niszczysz goscia psychicznie, te ciagle podejrzenia i rzucanie zarzutow to nic innego jak znecanie sie. jesli tak - to sie rozwodz. im szybciej tym lepiej. a jak goscia w skarpetach puscisz... bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jakis szans na rozwod. Skladasz papiery i sie rozwodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można zamknąć nikogo w psychiatryku bez jego zgody, za wyjątkiem ustawowych przypadków. Terapię prowadzi psychoterapeuta na sesjach w gabinecie więc nie ma konieczności leczenia szpitalnego. Kogo chcesz wkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:55 kolejny mizogin który musi wtrącić swój bełkot , idź zapnij kolegę od tylu a od kobiet wara , --------- a co do ciebie autorko, skoro masz dowody to się rozwiedz plus ta akcja z zamknięciem cię w psychiatyku, niestety znam takich jak twój mezulek, nie daj z siebie zrobić głupiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:12 Nienawistne s****wo, przez takie jak ty kobiety sa w dzisiejszych czasach tak zle oceniane. Zglos sie do jakiegos zakonu, bo w obecnej sekcie procz nienawisci do innych niczego cie nie nauczyli. W kazdej wypowiedzi dostrzegac "wrogow" - jak to okreslasz mizoginow - to schizofrenia przesladowcza, u ciebie juz az nadto wyrazna. Sama z siebie robisz mizoandrystke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:23 wścieklizny dostałeś ? Można swoje zdanie wyrazić spokojnie i z kulturą , twoje zachowanie jedynie dowodzi chorobie psychicznej pomieszanej z jakąś dziwną nienawiścią , nie pouczaj kogoś bedac taką szajba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:32 Patrz na ten swoj nienawistny belkot z 21:12. I takie s****wo jak ty bedzie innych napominac o spokoju i kulturze? Idz sie leczyc na nogi, bo na tepy leb to u ciebie o przynajmniej dekade za pozno. Stosuj te swoje pomysly wzgledem siebie - "nie pouczaj kogoś bedac taką szajba" - chociaz RAZ dobrze przeanalizowalas swoje patologiczne zachowania. Teraz ZACZNIJ sie wreszcie do nich sama stosowac. I nie pal glupa w przyszlosci - tylko sie bardziej osmieszasz i pozostalym kobietom wizerunek coraz bardziej psujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to obchodzi zdanie jakiegoś uposledzonego Janusza , mnie to guzik obchodzi jaki wizerunek mają kobiety, z facetów i tak nie ma pożytku bo robią ci łaskę nawet ze 10 zł za kawę zapłacą , goń się leszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszcza, pasozycie, to masz miedzy odstajacymi uszami, plastusiu od siedmiu bolesci. Skoncz juz sie pocic na te biedna klawiature, kretynko z wodoglowiem. Z takim syfem, jaki soba prezentujesz, i tak nikt by cie nie chcial, chyba ze sie jak zwykle schlejesz do nieprzytomnosc****atologio, i sie japa chamska zamknie - ale to na ten jeden raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSYLWIA suchy
Boże tu faktycznie patologia siedzi co to za słownictwo a ten temat to jakaś masakra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:00 idź dresie na ustawke bo aż cię trzęsie , pewnie żyjesz w kamienicy z matką która wmowila takiemu niedorobowi, że jest wyjątkowy , wyjdź z nory i się naucz obycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzi tu jakaś sfrustrowana debilka na tym forum i rozwala każdą dyskusję swoja agresją i napastliwoscia. Kobieto, ogranij się i przestań atakować innych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o sobie debilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest psychiczna i sądzi że ją jakiś fjutonos satanista z koziej d**y prześladuje w każdym wątku. Przerażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie osoby najczesciej sie izoluje i leczy pod scislym nadzorem psychiatrow. Istnieje jakis sposob, aby dotrzec do ludzi administrujacych to forum w celu zwrocenia im uwagi, ze nalezy poinformowac o jej zachowaniach odpowiednie sluzby sanitarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×