Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to friendzone czy mnie nieudolnie podrywa.

Polecane posty

Gość gość

Mamy po 17 lat znamy się od 2. Od zawsze mi się podobał i czasem mam wrażenie, że ją jemu też, ale gdy robię krok w jego stronę on ucieka w panice. 1. Ciągle się na mnie gapi na zajęciach a gdy ja się odwracam w jego stronę strasznie się czerwieni i ucieka wzrokiem 2. Piszę do mnie pod byle pretekstem i jak mam czas gadamy godzinami, ale gdy ja do niego piszę szybko kończy temat jest bardzo nerwowy i spięte 3. Pyta się mnie czy będę w miejscu x gdy się tam spotykamy wyraźnie mnie unika, ale ciągle się patrzy. Co zrobić z takim osiołkiem olać czy czekać ? Jest na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie po 17 lat... nie oczekuj, ze bedzie umial zachowac sie dorosle i otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanki flirtują, randkują tylko mi się trafił taki osiołek. Co chce i się boi lub nie chce i nie umie powiedzieć, że nie jest zainteresowany. Trzyma na Snapchat zapisane życzenia urodzinowe ode mnie nawet te sprzed 2 lat ale gdy go pytam o opinię na temat sztuki teatralnej, którą razem oglądaliśmy ( byliśmy większą grupą) to on nie wie co powiedzieć. Jakby był niekumaty. Miota się jak ryba po wyjęciu z wody chociaż wiem, że sztuka mu się podobała, bo czytałam napisaną przez niego recenzję. Co z nim zrobić? Czy pchać to do przodu? Jeśli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłoptaś o którym piszesz dorośnie do randek za 10 lat, więc albo czekaj albo poszukaj kogoś innego. Podobasz mu się, ale to za mało by stworzyć związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma przyjaźni damsko - męskiej i nigdy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×