Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

napiszmy proszę jakie mamy dzieci i ile maja lat

Polecane posty

Gość gość

Ja mam jedno. Syn ma 7 lat. Jest w gorącej wodzie kapany. Jest głodny przygód, potrzebuje dużo adrenaliny. Nie wiem czasem co jeszcze wymyślić, żeby nie było nudno, a zarazem bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka, ma 10 lat. Dosc wysoka, po tacie, ma ciemne proste geste wlosy. Kocha szkicowac, rysowac I ostatnio zpagranela naucyzc sie szyc, wiec szyje sobie prote rzeczy jak mini poszewki na poduszeczki I wypycha je starymi skarpetkami ;) nawet urocze to jest. duzo jezdzimy rodzinnie na rowerach. tzn w weekendy, tak to praca. kocha zwierzeta, mamy kota I ten kot ma z nia bardzo dobrze, umie sie odpowiedni ozajac zwierzeciem ale nie meczy go. na wsi u ciotki rok temu chetnie pomagala karmic kury, zbierala jajka, doila krowe :) corka niestety duzo tez lubi uzywac laptopa, trzeba ograniczac. potrafi miec humorki ale na szczescie, jeszcze nie ma obsesji wygladu, makijazu itd - niektore w jej wieku juz zaczynaja :( lubi miec niebieskie lub zolte paznkocie, latem jej pozwalam bo szkoly nie. ostatnio tzn w poprzedni weekend mialysmy babska sobote - poszlysmy po sukienke dla niej I stanik dla mnie, kuypilysmy te kwaity doniczkowe, poslzysmy na kawe/sok I lody. testowalysmy perfumy. staram sie miec zn ia taki babski czas co kilka tygodni, tlyko my dwie na miasto na kilka godzin. czasem tez moja koleznaka I jej corka 8- letnia . ja mam 39 lat - jeszcze kilka miesiecy I bedzie 40 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trójkę chłopców :) 7 lat, 5 lat i najmłodszy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka dwa lata, pełna energii, gadatliwa, uwielbia śpiewać. Syn lada dzień się urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na chooy Ci taka wiedza autorko? Masz coś ze łbem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty masz coś z głową skoro jesteś taka nerwowa i do tego to slownictwo... brak słów. Zaobserwowalam Dziewczyny, że sporo teraz takich dzieci żywych :) ciekawych świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama z trójka musi mieć wesoło w domu choć czasem pewnie bywa ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mama szóstki:) Najstarsza córka 16 lat Córka 14 lat Syn 11 lat Córka 9 lat Syn 5 lat Córka 2.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.45 tu autorka. Zazdroszczę Ci tej gromadki. Bardzo podobają mi się takie rodziny choć sama nie mogłabym mieć aż tyle, niestety brak mi cierpliwości i wygodna (leniwa) jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 4: Syn 18 Syn 17 Corka 16 Corka 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam blizniaki 2.5 letnie i corke pol roku :). Corka jest grzeczna i bezproblemowa, a blizniaki non stop rozrabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka niecałe 18 lat. Jako dziecko żywe srebro, ciekawa świata, nerwus. Córka niecałe 16 lat. Jako dziecko spokojniejsza od starszej. Przylepa. Bardziej złośliwa niż nerwowa, co do szału doprowadzało starszą. Teraz obie spokojniejsze, wyważone, rozsądne. Obie inteligentne, ale mają inny sposób myślenia i analizy problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopczyk roczniak. Nie jest lekko. Zaczyna wymuszać krzykiem ale jeśli poświęcę mu 100 procent mojej uwagi jest bardzo grzeczny z tym że ciężko jest poświęcać sto procent uwagi przez sto procent doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 20 lat jako dziecko spokojny ,przylepa do dzis leniwy. Corka 4 latka zywe srebro non stop gada ,spiewa ,tanczy. Mala modela uwielbia sie przebierac i bawic ze jest fryzjerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te spokojne dzieci zazwyczaj są leniwe w przyszłości. Mój brat taki był, bardzo spokojny, grzeczny. Rodzice nie mieli z nim problemu. Teraz niestety jest bardzo leniwy. Ja natomiast lobuz, żywe srebro łatwo nie mieli. Dziś nie muszą się o mnie martwić, bo wszystko sama sobie załatwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 21 lat, syn 14 lat, córka 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.14 i jak fajnie jest? Zazdroszczę ja niestety mam tylko jedno. Ze względu na warunki nie mogę mieć więcej a bardzo bym chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka lat 21 jako dziecko bardzo intelligenta ale upierdliwa, jako nastolatka koszmarna, jako kobieta spotkala sie ponownie z rozumem i jest madra kobieta , wyksztalcenie i praca idzie w dobrym kierunku Syn lat 12 jako dziecko byl grzeczny i taki slodziak a teraz robi sie troche glupiomadry, czasem irytujacy ale nadal kochany , najpierw mnie wkurzy a za chwile przytuli i buziaka da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamą na pozór bardzo niegrzecznego dziecka. Nie jedna sąsiadka już mnie obgadala. Natomiast prawda jest taka, że to bardzo inteligentne dziecko które ma obszerną wiedzę, otwarty umysł i bardzo bogate słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×