Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość promyczek97

zrywa ale pisze

Polecane posty

Gość promyczek97

czesc, 3 tyg temu zostawil mnie facet, nie chcial kontaktu ze mna itd nawet nie chcial sie spotkac i wyjasnic sobie wszystkiego zrobil to po 2 tyg i od momentu tego spotkania na ktorym zakonczylismy zwiazek on ciagle pisze ze mna interesuje sie mna zartuje a jednoczesnie ciagle podkresla ze nic z nas juz nie bedzie. co robic? jak sie zachowac ? w pt prawdopodobnie sie znowu widzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to co? unieść się honorem i nie odpisywać ..... będzie się tak bawił dopóki mu się nie znudzi, pewnie w piątek "namówi" cię na sex - taki psychopatyczny syndrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, chce trzymać Cie w rezerwie. Nie kocha Cie i chce się umawiać z innymi, żyć życiem singla i szukać lepszych opcji ale jeśli żadnej nie znajdzie to zgłosi się do Ciebie na seks, ewentualnie puści scieme Ze ,,jednak Cie kocha" a Ty oczywiście, cala w skowronkach pojdziesz z nim do łóżka. On chce, żebyś czekała na niego, nie zapomniała o nim i robiła sobie nadzieje ze wrocicie do siebie. Nie bądź kołem ratunkowym, miej honor i urwij kontakt! Olej go to będzie Ci łatwiej o nim zapomnieć i pokazesz ze nie jestes idiotka z która można pogrywac a ona jak pies będzie czekała wiernie na swojego Pana. Zapomnij, żyj dalej i poznawaj innych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze jemu po prostu ciezko odejsc ? pisze ze mna tak smao jak robil to gdy bylismy razem... ja udaje troche niedostepna moze tez mu glupio powiedziec wprost ze czegos chce jednak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty naiwna jesteś, gdyby.mu zależało to by nie zerwał! Tak jak napisalam, jesteś kolem ratunkowym, wielu facetów robi z zakochanych w nich kobietach rezerwowe, do których wracają gdy nie maja innych opcji. Klasyk gatunku. Oczywiście rezerwowe są do seksu. Nie bądź frajerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz juz mielismy taka przerwe na 2 tyg potem woriclismy i bylo dobrze wszystko... teraz znowu :/ nie wiem sama mowi ze mam znalezc innego ze przyszly partner mi to i tamto da itd a z drugiej strony mnie bajeruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie jest mu ciężko, bo już to zrobił. Ale wie, że jesteś naiwna więc nawija Ci makaron na uszy bo może będziesz mu potrzebna jako czasoumilacz z opcją seksu jak szybko nie znajdzie nowej dziewczyny. Jak znajdzie, to przestanie pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty naiwna jesteś, gdyby.mu zależało to by nie zerwał! Tak jak napisalam, jesteś kolem ratunkowym, wielu facetów robi z zakochanych w nich kobietach rezerwowe, do których wracają gdy nie maja innych opcji. Klasyk gatunku. Oczywiście rezerwowe są do seksu. Nie bądź frajerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwa lata razem (wiele przeszlismy) i mialby mnie nagle za kolo ratunkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to są dwa lata? Jakaś wieczność? To nie jest długi staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.08 no jasne. Znudzials mu sie, uczucie się wypalilo wiec ,,na parę tygodni" zrywa żeby się wyszumiec, pewnie w tym czasie szuka innych opcji a jeśli nie znajdzie to zawsze ma Ciebie rezerwowa, czekając a na niego i dzięki temu ma seksik. Cwanie. Jak w końcu znajdzie inna to oleje Cie. Oj dziecinko jeszcze mało wiesz o facetach...poczytaj inne tego typu tematy to Ci się oczy otworzą. Jesteś naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doope niech się cmoknie. Już go nie chcę. Wracam do D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×