Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulasiaa

Czy Stringi nadal są cool ?

Polecane posty

Gość gość
Ale wielkie co przecież to zwykłe majtki. A różnica stringi figi taka jak skarpetki normalne a stopki. A skoro robią dla kobiet, nastolatek i nawet mężczyzn to znaczy że ludzie kupują i noszà.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj trener personalny nosi stringi obczailam jak ma spodenki z lajkry to mu sie odznaczaja. Brzmi śmiesznie, ale w tym zestwieniu ma taki tyleczek że masakra , bralabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
jak do tej pory nikt nie wymyslił seksowniejszego stroju od stringów https://www.youtube.com/watch?v=dfVAPO_mdkw&t=13s Stringi to jest jedyny element garderoby w którym kobieta moze wyglądać równie atrakcyjnie co nago .. Jak zalozysz szorty to szału nie zrobisz ,, gleboki dekolt ? Tak sobie , ale stringi mają w sobie coś dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 124
Kobieta , która nie ma stringów w szafie to nie jest kobieta ..,,.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cool nie cool nie wyobrażam sobie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta , która nie ma stringów w szafie to nie jest kobieta ..,,.,. tylko odpad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika2001
W tym roku kupilam sobie na plaze balam sie reakcji zacofanych ludzi. Ale bylo ok. zamiast zmieszania to czulam nawet lekkie podniecenie jak chodzilam sobie tak po plazy duzo bardziej kobieco i seksownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 100% facetem nie gejuchem i też nosze od paru juz lat. Zaj... wygodna bielizna. Zwlaszcza na silownie lub spodni garniturowych. Polecam spróbowac. To bielizna dla nowoczesnych zadbanych pewnych siebie facetow z pedalstwem nic to wspólnego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajlaz
A co ma bielizna do orjentacj. Jeżeli facet zadbany dobrze zbudowany to jak najbardziej. Męskość ja w glowie a nie w ubiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stringacze wymiatają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak! Ja sama uwielbiam je nosić, moje ulubione to te z Alles. Są mega wygodne, a co najważniejsze bardzo seksowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam. Czuje się bardziej sexy. I jak czasem niby przypadkiem wystają ze spodenek przy siadaniu, kucaniu faceci to uwielbiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystające stringi to obciach, te czasy już minęły choć nadal często się to widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos lubi prowokowac to czemu nie. Oby na zgrabnym tylku te stringi byly i jakies ladne a nie zmechacone bawelniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stringi są fajne ale takie z ceinszym pasem co trzyma się na talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksiak17
Ja nosze właśnie dość wysoko paski nad biodrami, owszem czasem pewnie widać jak kucne czy siedze. Ale szczerze to nie zwracam uwagi na to. Lubie bardzo ten typ bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiara2005
Mijażmija: mam dokładnie taką stylówkę jak w twoim linku. Tylko bluzka inna. Ale też kupiłam taki zestaw tommy fakt że nie originalny. Nosze do tego trampki conversa jeansy boyfriendy bardzo nisko na biodrach a gumki od stringów na kościach biodrowych. Do tego bluzeczka i czapeczka z daszkiem. Dla mnie zaje... look

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiara2005
Stringi na plaży też noszę bardzo wysoko, optycznie wydłuża to nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiara2005
Właśnie jeszcze poluje na fajne body wysoko wyciete do jeansów. Mega to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stringi są najbardziej naturalnym fasonem majtek - zarówno jako bielizna codzienna jak w szczególności na plażę. Bielizna - majtki zostały wynalezione ze względu na zwykłe potrzeby higieniczne. Odpowiednio wyprofilowany klin zakrywa i zabezpiecza potrzeby higieniczne fizjologii kobioecego ciała. Żadnych takich potrzeb nie mają pośladki. Szczególnie bez sensu jest na plaży, kiedy chcemy wystawić na słońce jak największą część naszego ciała. I tak w większym lu mniejszym stopniu pośladki są odsłonięte w różnych fasonach fig czy bikini. W stringach po prostu jest naturalnie - precyzyjnie zakryta intymność a cała reszta na słońcu. Na szczęście już nawet na naszych plażach można czuć się swobodnie w stringach i są coraz popularniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że są cool! Ja mam kilka par, najbardziej lubie te z Alles są mega wygodne i baaardzo ładne <3 uwiebiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×