Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pro Sto

Poznałem dziewczynę, czy wysłać jej kwiaty.

Polecane posty

Gość Pro Sto

Witam, mam 24 lata, poznałem atrakcyjna dziewczynę. Przyszła do mnie do sklepu, później do niej pojechałem, zawieść co kupiła. Z tego co wiem, jest wolna, zapytałem jej, czy nie miała by ochoty gdzieś kiedyś wyjść, odpowiedziała że nie wie, po czym zapisała mój numer i powiedziała żebym się odezwał. Zrobiłem to, lecz bez odzewu. Napisałem z 3 wiadomości i próbowałem dzwonić. Spodobała mi się na samym wejściu, ciągle mam jej obraz w głowie. Teraz mam do was pytanie, czy pomimo braku odzewu z jej strony wysyłać jej kwiaty z anonima? 2 sprawa jeśli tak to co napisać? Od 2 lat jestem sam, bo zdradzila mnie dziewczyna, ale się przełamałem i chciałbym kogoś poznać. Proszę o odp. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ostro zacząłeś. Trąci desperacją. Tym zapewne ją wypłoszyłeś. Mogłoby być też tak, że od samego początku nie spodobałeś się jej, a ona nie chciała robić ci przykrości dając klasycznego kosza. Dlatego zapisała twój numer, ale z góry wiedziała, że nie zadzwoni. Atrakcyjne dziewczyny mają problem z adoratorami, którym wciąż muszą dawać kosza. Ciesz się, że potraktowała ciebie delikatnie i taktownie dając tobie do zrozumienia, że nie jest zainteresowana. Mogła przecież powiedzieć z grubej rury abyś spadał na buraki bo ma chłopaka lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj se spokoj kwiaty sie kupuje na walentynki z musu jak juz jestescie razem a nie nowo poznanej brudnej polce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj doopków, każda kobieta od 2 latki do 100 latki lubi dostawać kwiaty, nie pisz żadnego anonima, bo to świadczyłoby, że wstydzisz się swego zainteresowania, brakuje c***ewności siebie itp, podpisz się by wiedziała kto jest nadawca i komu na niej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety bardzo lubia dostawac kwiaty, to bardzo mily i szarmancki gest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.07 Kobiety lubią otrzymywać kwiaty od tych chłopaków, od których chcą dostawać kwiaty, a nie od każdego napotkanego, przypadkowego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wiadomo czy przypadkowy facet nie będzie tym jedynym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_N
A skąd masz adres Tej dziewczyny? Jeżeli nie jest efektem śledzenia jej aż do domu, to jasne, że możesz wysłać kwiaty, tylko dobrze dobierz bukiet :) czerwone róże, czy same tulipany stanowczo odpadają - jeżeli chcesz zaimponować kobiecie, poczytaj o bukietach, o ich symbolice - tak kwiaty mają swoje znaczenie :D Do kwiatów załącz odręczny liścik, nie żadne drukowane dziadostwo - no, chyba że piszesz tragicznie, to daruj sobie :D żadne anonimy, nie po to chcesz zaimponować dziewczynie kwiatami, aby ta jeszcze musiała się głowić kim jest adorator. Napisz tam coś od serca i tyle. Nie czytaj w necie o tekstach do listów na podryw :D bo to ma być szczere, albo ją to urzeknie albo nie. I poczekaj, jeżeli nie odpowie na bukiet, to znaczy, że faktycznie to nie ma sensu. Ale kupując kwiaty tak na prawdę i tak nic nie tracisz, noo może parę groszy :) aha i jedna sprawa, jeżeli to wasze poznanie i twoje smsy do niej to świeża sprawa, to z kwiatkami się chwilę wstrzymaj, co prawdaa jestem tylko facetem i co ja tam wiem o kobietach, ale wiem przynajmniej tyle, że nie lubią być osaczane. Pozdrawiam i 3mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_N
pytanie o adres nieaktualne :D, nie doczytałem wystarczająco uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro sto
Byłem u niej osobiście. Umówiliśmy się. Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa A o mnie już zapomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chwile odczekała bo nie wszystkie dziewczyny lubią jak ktoś tak od razu je kwiatami obdarowuje w dodatku nieznajomy. jak może najpierw się bardziej poznajcie. ja jak zaczęłam się spotykać z facetem to pierwsze kwiaty jakie od niego dostałam były na urodziny. Pocztą kwiatowa mi je wysłal bo wtedy złóżyło się tak, że w innym miesie był niż ja i to był super gest ale gdyby mi nieznajomy kwiaty wysłął to nie wiem jakbym się zachowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak piszesz do kobiety, a ona nic nie odpisuje, to należy ją po prostu zwyczajnie olać. Nie ta, to inna. Szkoda, że są męskie cipcie, które lubią się poniżać i nie wiedzą co to honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×