Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikamonija

Jak go odzyskac?

Polecane posty

Zostawił mnie facet bo ze mna zwyczajnie nie wytrzymał. Byłam dla niego okropną zołzą. Zgodnie z zasada " stracisz-docenisz" własnie doceniam, ze straciłam skarb. Chce to naprawić? Piszemy prawie codziennie ale nie o nas, a jak juz zejdziemy na ten temat to on pisze, ze mnie kocha ale potrzebuje czasu, ze jakby wrocil to byloby jeszcze gorzej.. Nie wiem co mam robić. Jakies rady jak go odzyskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jesteś pewna, że byłoby inaczej ? Czy myślisz, że jesteś w stanie pokonać swoją naturę i poprawić swoje zachowanie ? Innymi słowy - czy potrafisz nie być sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stracilam meza nawet sie do mnie nie odezwie nie dotknie ma nmie w du.. licza sie dla niego juz tylko dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez straciłam przez swoją głupotę chłopaka bo zawrócił mi w głowie inny :-( To był jeden z najgorszych błędów jakie popełniłam w życiu :-( Już chyba nic na to nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.23 Głodne kawałki dla małych dzieci, kocha ale musi przemyśleć, potrzebuje czasu. Kto kocha wie czego chce i SZKODA mu marnować czas na bycie bez kochanej osoby. Dzisiaj jest, wiadomo czy będzie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jak go odzyskać ?? Bożę :-D Musisz mu dać do zrozumienia że go kochasz i się starać. Nie masz nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:46 Moze ktos tak celowo zrobil zebys go stracila a potem przespi sie z toba I kopnie w tylek,w zyciu trzeba uwazac na roznego rodzaju podpuchy stosowane przez ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak.odzyskiwanie czy odbieranie, jak.nie chce to końmi go żadna od żony/partnerki nie odciągnie, jak kocha to z inną się nie zwiąże, jak kocha to sam znajdzie drogę by wrócić. Życie jest proste, sami sobie budujemy labirynty, w których się gubimy potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×