Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

faceci szukający przez internet

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o facetach szukających drugiej połówki przez internet? Czy to nie jest takie szukanie trochę na siłę, takie sztuczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jak w tym tzw realu nie otaczają sie kobietami to nie ma innej możliwości, wg mnie lepsze to niż pytanie wśród znajomych : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że wśród znajomych jest wiele lepiej szukać, niż przez internet. Internet jest sztuczny, spotykamy ludzi, których normalnie nawet nie mielibyśmy ochoty zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem szukając przez Internet można poznać swoją bliźniaczą duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie znajdziesz dziewczyny to może chociaż przyjaciółkę, która będzie Cię rozumiała, w realu czasem trudno kogoś takiego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega znalazł dzięki portalowi randkowemu świetną kobietę-nie dość że fajna z charakteru to jeszcze ładna. On zawsze był wygadany i obraca się w kręgu wielu osób ze względu na wykonywany zawód nauczyciela. Byłem zdziwiony, że szukał partnerki w necie gdyż ze względu na jego charakter i dużą ilość znajomych, nie powinien mieć problemu ze znalezieniem partnerki w bardziej tradycyjny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci w internecie to oszusci, szukaja tylko na dymanie, tych popierd'olencow nalezy unikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uwazacie wszystkich za swirow bede tak myslal o kobietach z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Mężczyźni szukają odskoczni, flirtując z kobietami a w domu żoną pada na pysk od przepracowania i usługiwania flirciarzowi, bo przecież on na nic oprócz Internetu nie ma czasu, zatracaja się, rujnuja swoje małżeństwa po to aby przez chwilę dowartościować się.Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×