Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NAJNIŻSZE CENY, FAJNY SKLEP INTERNETOWY

Polecane posty

Gość gość

Hejka. Ostatnio trafiłam na ciekawą stronkę z obuwiem, mianowicie chodzi o MULTU.PL :) Zaciekawiły mnie niskie ceny i postanowiłam, że spróbuję i zamówię kilka par. Za 120 zł, kupiłam aż 5 par dla siebie. Paczka przyszła błyskawicznie, a jak ją otworzyłam bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Buty są przepiękne, a do tego dobrej jakości (na co jakoś nie liczyłam)! Wszystkie idealnie na mnie pasują (na Facebook'u pani doradziła mi rozmiary jakie mam wybrać). Po co to pisze? Myślę, że jak ktoś potrzebuje fajnych butów za naprawdę niską cenę, może na tym skorzystać i być zadowolonym. + Teraz nie tylko kobietki mogą z niej korzystać, ponieważ są już męskie ciuchy jak i dziecięce (oraz buty oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą w 100% :) Koleżanka poleciła mi multu i jestem jej za to wdzięczna. Nigdzie nie widziałam tak niskich cen :O Już mam kilka zamówień u nich i ani razu mnie nie zawiedli :) Teraz czaję się na ubrania dla mnie i dla męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny jest również sklep internetowy z obuwiem - www.BucikSklep.pl - tym bardziej, że teraz na lato mają bardzo ciekawe wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multu to świetny sklep! Mają bardzo niskie ceny do teogo zadowalająca jakość :) fajnie, że teraz całą rodzinką robimy tutaj zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.tulipani.pl - naturalne kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.tulipani.pl kody rabatowe: tulipani5 - 5% rabatu na pierwsze zakupy przy zakupach za min. 100zł tulipani10 - 10% rabatu na pierwsze zakupy przy zakupach za min. 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×