Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrada

Polecane posty

Gość gość

Witam nie wiem czy powinnam się wtrącać w związek komuś, ale dziwnie się czuje znając prawdę mój mąż powiedział mi ostatnio że jego kumpel zdradził swoją żonę z koleżanką z pracy ja znam tego kolegę ale żony nie znałam do ostatniej soboty bo zaprosili nas na obiad , jakos dziwnie się czuje bo współczuję kobiecie ale wygladali na szczęśliwych i oczywiście nic nie powiedziałam bo nie chce się wtrącać komuś w życie, ale mam wyrzuty sumienia bo ta kobieta nic nie wie, mąż ja zdradza ..... czy dobrze robię trzymając gębę na kłódkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego żona pewnie to samo myśli o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze robisz, nic nie mówiąc. Za mało wiesz, wiedzę masz tylko z relacji swojego męża, jesteś pewna , że to prawda- co on za materac służył?. Kiedyś kolega mojego brata lubił się chwalić swoim kolegom bardzo dużą ilością podboi i co się okazało, wszystko lipa, bo-był gejem. Poza tym za mało tę kobietę znasz, nie wiesz jak zareaguje, i jak wyżej napisałam, nie wiesz, czy to prawda, co się stało, czy to jednorazowy wyskok czy trwały romans, możesz narobić zamieszania z którego będzie więcej szkód niż korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem jednorazowy z tą kobieta ale były też próby u innych. Żal mi tej jego żony ale boję się jej powiedzieć prawdy bo ona jakaś taka trochę dziwna , sprawiała wrażenie jakby miała depresję czy coś, kolega wiecznie do mojego męża narzeka na nią ale nie chce mówić co jest nie tak u nich. Oni mają 3 dzieci razem i jakoś nie potrafię się tak wtrącić i powiedzieć tej kobiecie co jej facet opowiada kolegom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×