Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie Foreverslim to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karina R
Moim zdaniem nie ma lepszego sposoby na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata U
Ja po którejś nieudanej próbie odchudzania postanowiłam zastosować Foreverslim i wreszcie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grażyna
W moim przypadku skutecznym sposobem na pozbycie sie nadwagi okazało sie zastosowanie Foreverslim. Wystarczyły tylko 3 miesiace abym, z sukcesem się jej pozbyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Teresa K22
Moim zdaniem nie ma lepszych tabletek wspomagających odchudzanie jak Foreverslim. Mi one pomogły pozbyć się całej nadwagi w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo zabierałam się za odchudzanie, mam świadomość że żadne tabletki za mnie tego nie zrobią ale co dalej? Wiedziałam, że potrzebuję zmiany w odżywianiu ale słabo jest z moją silną wolą i każde podejście kończyło się dramatem. Od pewnego czasu stosuję https://fittspray.com i jestem na prawdę mile zaskoczona jego działaniem. Wspiera mnie w słabościach, nie sięgam po jedzenie które mogłoby zaburzyć mój cały wkład i dodatkowo wspomaga cały proces odchudzania. Niestety nie wiele produktów jest dostępnych o tak wszechstronnym działaniu, ten jest godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×