Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek z marek

urodziny żony

Polecane posty

Gość Marek z marek

witam wszystkich. za tydzień żona ma 30 urodziny. Pomyślałem że tym razem zrobię jej prezent z podtekstem erotycznym. Może ma ktoś jakiś ciekawy pomysł? chętnie poznam zdanie obu płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak nie bedzie prezentu nie ma sexu rob tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek z marek
prosze o pomysły, zbędne komentarze mnie nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ją puknąć. Pisz na: snap@pisz.to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zorganizować jej cały dzień :) z jakimiś atrakcjami. Ja swojego chłopaka zabrałam na lot w tunelu aerodynamicznym Speedfly w Mirosławicach :D później obiad i następnie Twoja erotyczna część. Ja bym takim zestawem nie pogardziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty gdzie byś chciała żeby Cię zabrał!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod prysznic pokazać mi samogwałt mezczyzny razem z finiszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotyczne? Proszę bardzo. Jeżeli jest taka możliwość czekasz na nią w domu, zostawisz jej na drzwiach kartkę że do domu w takim stroju nie wejdzie i musi go zdjąć do bielizny jeszcze przed drzwiami, następnie ma się odwrócić. Otwierasz drzwi i bez słowa zakładasz jej opaskę na oczy. Delikatnie glaszczesz jej plecy, biodra następnie dajesz delikatnego klapsa żeby wiedziała że to Ty dziś rządzisz jej cialem. Jeżeli podoba Ci się początek to napisz. Ja coś podobnego miałam i było ciekawie. I mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie dowiem się co było dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne do bielizny juz przed drzwiami opisuj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mundur policjanta skads skombinuj.zapukaj do drzwi i powiedz ze sasiedzi doniesli ze tutaj sa narkotyki i musisz zrobic rewizje osobista.potem muzyke na full i caly wystep Albo jakis fartuch lekarski i ze musisz zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzisz do łazienki oczywiście świece może jakieś zapachowe jeśli lubi gdzie czeka już gorąca kąpiel. Teraz zdejmujemy jej biustonosz, jeżeli dotykając w tej chwili jej karku uszu i piersi nie będzie miała gęsiej skóry to nie wiem. Glaszczemy piersi Ala naprawdę delikatnie, niech czuje się bezpiecznie Ale musi być też podniecona. Teraz jednym ruchem zdejmujemy majteczki. Dotykamy ud ,przechodzimy coraz wyżej, dotykamy i masujemy i z wierzchu i w srodeczku ale bardzo bardzo delikatnie. To ona ma być gwiazdą nie facet. Zostawiamy ja na chwilkę sprawdzamy wodę, ona stoi nago i czeka. Teraz znów ja obejmujemy i dajemy klapsa żeby wiedziała że ma być posłuszna. Szepczemy słowa które lubi i pomagamy wejść jej do wanny. W międzyczasie możemy położyć na chwilę jej rękę na swoim pen.isie żeby wiedziała jak jest podniecająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech raz sobie popieprzy z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie. Gdy zanurza się w wodzie dostaje lampkę wina w naszym przypadku to był korzenny grzaniec ale ważne co ona lubi. Cały czas jest niewidoma ale musi czuć się bezpiecznie. Teraz myjemy ulubionym mydłem ze szczególnym uwzględnieniem stref wiadomo,calujemy namiętnie jednocześnie dotykamy. Ona musi "tańczyć" w wannie. Jak ktoś ma możliwości to wspólna kąpiel ale to ma być relaks dla niej. Możemy delikatnie podsuwać jej czł.onka do ust do polizania itd ale żadne na ostro i żadne do konca . Pokazujemy po prostu jak się nam podoba. Niech wie. Jak ktoś ma, czy np lubi można w czasie pieszczot zastosować kuleczki lub koreczek. Może to być właśnie pierwszy raz. My mamy koreczek najmniejszy jaki chyba jest bo nie chodzi o rozrywanie pu.py ale o podniecenie. Teraz kończymy zabawy w wannie.pomagamy jej wyjść i wycieramy dokładnie i ...wszędzie. zdejmujemy opaskę calujemy gorąco znów trochę pieszczot przytulania dotykania i jeżeli wiemy że możemy to patrząc w oczy znów dajemy klapsa. To dopiero początek skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajemy jej chwilę włosy malowanie itd mąż musi mieć kolację zrobioną i to jest ten czas żeby podawać do stołu. Teraz najważniejsze prezent. Prezent dla niej A nie dla niego. Może to być bielizna fajna ładna erotyczna np body czy komplet ale taka żeby chętnie zakładała ją np do pracy a nie tylko do łóżka dla faceta i nigdy więcej bo np niewygodna jak to bywa z erotyczną. Będzie mu wtedy sprawiało radość że podoba jej się prezent. Może to być sukienka ale tu może być trochę mina. Ciężko kupić coś w guście drugiej połówki. Jest taki fajny patent że jeżeli kobietą mierzy jakąś sukienkę ale rezygnuje bo no jest za droga to po cichu można pobiec kupić i na pewno będzie zachwycona. Wracamy do żony. Przenosimy jej do łazienki prezent albo jeżeli jest taka możliwość wprowadzamy ja nagłą i wtedy pomagamy się ubrać. Jeżeli to sukienka to nie wkłada bielizny jeśli bielizna to będzie jadła kolację tylko w bieliźnie. Facet elegancki pod krawatem. Na pewno będzie podniecona gdy będzie musiała siedzieć prawie nago. Oczywiście muzyka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz w takim razie o erotycznych urodzinach jak by miało być żebyś była zadowolona. Czegoś się nauczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę wam takich facetów z pomysłem i nieziemskim seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam się za specjalistę ale gdy w seksie docenisz kobietę pieszczoty gra wstępna bezpieczeństwo pełne zaufanie to pozwoli ci na wszystko i jeszcze poprosi o więcej nawet gdy nie osiągnie orgazmu to odwdzięczy się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotyczne to pomysł autora tematu. Trzeba czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Potwierdzam na własnym przykładzie. Zgadzam się z Tobą w 200% Odpowiednie podejście sprawi że ma się ochotę na więcej, nawet jeśli wcześniej nie chciało się czegoś spróbować. Tylko że facetów z takim podejściem jest niewielu i stąd problem u kobiet z otwarciem na nowe lepsze doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalsza część erotycznych urodzin jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej. Po kolacji możemy zaproponować taniec lub delikatny masaż. U nas było jedno i drugie bo lubimy tańczyć a kobieta w samej bieliźnie na szpilkach, no to jest widok. W trakcie tańca oczywiście pieścimy i calujemy oraz pomału rozbieramy. Przechodzimy do sypialni i robimy masaż relaksacyjny. Masaż rozgrzanym olejkiem ze swiecy super sprawa i dla niej i dla niego. Powiem tak jeżeli w trakcie masażu kobieta nie rozchyli swoich nóg przed swoim kochankiem do granic wytrzymałości żeby mu pokazać całą siebie to taki masaż jest do du.py. A później seks. Nastawiony oczywiście na nią. Musi być zachwycona. Fajnie by było doprowadzić ją wiadomo. Możliwości jest wiele. Wibrator gadżety u nas po raz pierwszy użyte były prezerwatywy intense. Super doznania. Jeśli następnego dnia, lub w najbliższym czasie facet wchodząc do sypialni zobaczy swoją uśmiechniętą żonę leżąca w łóżku i ubrana w bieliznę którą otrzymała w prezencie to może uznać że urodziny były udane. Powiem wam ciekawostkę. U nas znów zbliżają się urodziny. I widzę przyjeżdżających kurierów. Coś będzie. Bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że znowu zdasz nam relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wie. Takich sytuacji było całe mnóstwo. Mamy niemały staż i lubimy się bawić sobą. Tak naprawdę to za każdym razem może być inaczej jakbyś był była z inna osobą. A mimo wszystko z ta samą którą się lubi szanuje czy nawet więcej jak ktoś woli. Zaufanie i bezpieczeństwo to podstawa. A z pomysłów zabaw erotyczne robilyscie kiedykolwiek zakupy w galerii bez bielizny np sam pas i pończochy? Wiecie jaka byłaby reakcja męża na wasz widok w przymierzalnia? Albo wyslalyscie swojemu mężowi fotkę swojej pu.si z pracy z dopiskiem - żąda pieszczot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×