Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczeho planujecie wesela e lata wczesniej ??

Polecane posty

Gość gość

3 miesiace zajelo mi organizowanie slubu i wesela.Najdluzej zajelo mi szukanie kosciola i zarezerwowanie nauk (zdecydowalismy sie na weekendowe).Sukienke wybralam w Madonnie w ciagu 15 min i czekalam miesiac jak przysla ja z Hiszpanii.Przyjecie mialam na rynku w Krakowie,bylo pieknie,z klasa ale na luzie...z dj i z fotografem tez nie bylo problemu.Nie rozumiem po co robic szopke i stresowac sie przez 3-2lata zwlaszcza, ze wiekszosc par sie w tym czasie rozstaje a wasze gusta sie zmieniaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Mialo byc 3-2 lata wczesniej ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdro, na sukienkę czeka się pół roku. Chyba, że kupujesz z wyprzedaży, albo dopłacasz 50% wartości za zrobienie jej na cito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są sklepy, w których suknie dostaniesz od ręki, jeśli nie chcesz żadnych poprawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że czasem ludzie specjalnie wybierają tak odległą datę, by mieć więcej czasu by załatwić wszystkie sprawy. Dużo osób chce brać ślub podczas gdy będzie ciepło, a jeśli chce to zrobić w sobotę, to niestety, ale musi sobie poczekać na wolny termin. Często jest też tak, że ciężko by akurat się udało by w kościele i w wybranym domu weselnym szybko był ten sam termin wolny. Większość ludzi wie, że można szybko załatwić wszystkie formalności związane z weselem ( przykładem są np pary, które spodziewają się dziecka ), ale jeśli ktoś ma czas i ma swoj pomysł na idealny ślub i wesele, to czasem musi poczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:58 Mialam do wyboru uzywana (od reki) lub sprowadzana zza granicy wiec czekalam na nia miesiac ale nie musialam robic zadnych poprawek bo lezala idealnie.Moze miesiac to za krotko ale znam osoby ktore maja slub 2020 i juz kupily sukienki.Dla mnie to totalny bezsens.Zawsze jest ryzyko ze ktos w tym czasie zgrubnie lub schudnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytyje. Nie ma takiego słowa jak "zgrubnie" :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też organizacja trwała 3 mies. Suknia z salonu, ale szyta na wymiar. Daliśmy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×