Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teamwork oriflame

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny jest któraś z was w tym? wytłumaczcie mi jak to działa,i czy sie opłaca być w tym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie opłaca idź do normalnej pracy, jedź za granicę, lepiej zarobisz i zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym pojechała gdybym dziecka nie miała:P jest ktoś tutaj kto zarabia cokolwiek na tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to sciema chociaz moja znajoma twierdzi że zarabia na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka dobrych lat temu w tym bylam, Ale krótko. Kosmetyki są drogie, nie zbyt dobrej jakosci. Zdarzaja sie perelki, ale to malo w porownaniu do tak wielkiego asortymentu jaki mają. Moja oraca polegala na lataniu z katalogiem i wmawianiu ludziom jakie to jest extra. W życiu bym drugi raz na to nie poszla. Jak to ma smykalk i umiejętności do wciskania Kitu i mydlenia oczu to na pewno zarobi. Ostatnio kolezanka mnie namawiala na to i nie chciałam. Teraz sie jakos pozmienialo prca polega na zbieraniu zamówień i nakrecanie osób na bycie konsultantkami. Sa mozliwe awanse w zależności od zaangazowania. Wiem, ze to leci jakos z procentami, 5%,10%12% im więcej masz tych procentow to masz wyzsze stanowisko i pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Team work

Team worki nie polega na lataniu z katalogiem tylko na budowaniu grupy 🙂🙂 to się nazywa marketing sieciowy. Jeśli jesteś zainteresowany odezwij się milena199_14@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Team work napisał:

Team worki nie polega na lataniu z katalogiem tylko na budowaniu grupy 🙂🙂 to się nazywa marketing sieciowy. Jeśli jesteś zainteresowany odezwij się milena199_14@tlen.pl

Zwykły mlm jak jakiś Amway czy Herbalife. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×