Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam smak JEJ pízdy

Polecane posty

Gość gość

TYLKO Jej. Czuję wstręt na samą myśl, że jakiejś innej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam też, jak krzyczy z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na razie czekam i czekam, bo dzieci wychodzą dopiero o 9:00. Na razie się ogolę (Jej delikatne uda!), a myjąc zęby umyję też język i całe wnętrze ust. Chcę aby moje usta smakowały jej píździe. Już że skóry wyskakuje oczekując. Gdy dzieci już wyjdą, to będzie mogła krzyczeć z całej siły, bo mieszkamy z dala od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkola na wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest napisane, ze dzieci wychodza do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDZIWA nazwa
Są nazwy medyczne i dziecinne, jakiś piciu miciu. Ale tylko jedna jest nazwa PRADZIWA: píźda. I właśnie dlatego, że prawdziwa, robi największe wrażenie. Ponure chamy, prymitywy, zawłaszczyły ją sobie jako przekleństwo i w ICH ustach jest wulgarna. A My pozostaliśmy, jak jakiś sieroty, tylko przy jakichś zamiennikach, pośrednio sugerujących o co nam chodzi. Ale ja i moja Dziewczyna, odmawiamy przyjęcia tego do wiadomości. Te słowo jest NASZE i pada w naszych intymnych sytuacjach. Co prawda tylko ja je wypowiadam ("Och tuż przy moich ustach jest pízda mojej rozkosznej Dziewczyny, zaraz ją wessę"), ale moja Dziewczyna nie protestuje i wyraźnie czuję, jak potem jej píźda w moich ustach twardnieje, nabrzmiewa, jak szybko zaczyna krzyczeć z rozkoszy. Czyli: jak bardzo Ją te słowo podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×