Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Medipemedipe

Niemcy Opiekunka osób starszych

Polecane posty

Gość Medipemedipe

Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych! 1300 Euro + 300 Euro premii wakacyjnej! Lokalizacja: 24106 Kiel Podopieczna: 89 lat, miła Seniorka, która zmaga się z niemocą starczą, osteoporozą i reumatyzmem. Jest osobą sympatyczną, bardzo komunikatywną i ciepłą. Pani ma problemy z wzrokiem i słuchem. Porusza się przy pomocy rollatora lub laski. Podopieczna potrzebuje wsparcia Opiekunki przy pielęgnacji ciała, przebieraniu się oraz przy zajmowaniu się domem. Obowiązki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką, robienie zakupów, gotowanie, dbanie o porządek. Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Warunki mieszkaniowe: Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do sklepu jest ok. 15 minut spacerem. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny w pełni wyposażony pokój. Zainteresowało Cię to zlecenie? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z premii za wyjazd w wakacje! 71 377 88 88, 600 020 315, rekrutacja@medipe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbvvb
podcieranie d**y starej SS-mance durniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Jak ktoś szuka ofert pracy w opiece to polecam zajrzeć na stronę firmy Gowork na której codziennie pojawiają się nowe ogłoszenia. W ten sposób znalazłam swoje stałe zlecenie na które wyjeżdżam już od paru miesięcy. Podrzucam stronę z ogłoszeniami www.opiekunka.gowork.pl

Dodam że oferują fajne warunki i naprawdę warto spróbować skorzystać z ich usług, ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×