Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalarowis

Dobre ciuchy damskie i dziecięce

Polecane posty

Gość natalarowis

Witam, ktoś wie gdzie dostanę dobre jakościowo ciuchy dla kobiet i dzieci? :) chodzi o jeden sklep, gdzie kupię dla siebie i dla córki, ostatnio sporo kupuję w internecie ciuchów a jak kupuję córce osobno z innych sklepów to tylko za dostawę płacę podwójnie. Szukam oczywiście czegoś ładnego, nie chiński chłam brzydko mówiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguślie
Rozumiem, że sieciówki w galeriach odpadają? :D może zobacz w https://colorshakestore.pl/ mają często fajne kolekcje dla kobiet i dla dzieci ;) sama zamawiam czasem tam, ciuchy jakościowo bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianka22
Właśnie zajrzałam i muszę przyznać, że mnie zaskoczyła oferta (szczególnie dla dzieciaków), bo za wykorzystane wzory trzeba ich rzeczywiście wyróżnić. Moja córka ma za 2 tygodnie urodziny, może sprawię jej znalezioną tam spódniczkę ze wzorem różowych papug ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na www.odstawieni.pl. Czy znajdziesz coś dla siebie to nie wiem, ale na pewno będzie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolia
Ja zdecydowanie jestem za ColorShake i odkąd odkryłam ten sklep z przyjaciółką to staram się co jakiś czas coś nowego dla siebie bądź dzieciaków kupić. @Darianka22 zobacz również ofertę spódnic dla kobiet, bo jak dla mnie to również jest ich najlepszy dział i może również sobie sprawisz małą przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga Min
Jak ciuszki mają się wyróżniać to właśnie takie sklepy jak https://colorshakestore.pl/ są dość dobrym miejscem do poszukiwań, bo inaczej łatwo można trafić na osoby ubrane wręcz identycznie (jeżeli stawiamy wyłącznie na światowe firmy odzieżowe, które są tak naprawdę wszędzie). Trzymam kciuki za udany wybór i zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikosa45
Ja z tego sklepu często zamawiam, ciuchy jakościowo są dobre, ceny też przystępne. Ostatnio coraz lepsze kolekcje mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×