Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 33 lata dziś rzuciłam faceta i mam w d....ie wasze teorie o starej pannie

Polecane posty

Gość gość

ćpał , okłamywał mnie, narobił długów Wole byc sama niż z kimś takim , lepie byc stara panna niz sie rozwodzic za dwa lata I zostac samej z dzieckiem jak wiekszosc Polek z beznadziejnymi Polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo, teraz pora na mnie. Ch*j w dupę mężczyznom, śmiecie roznoszące bakterie i hiv ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówię że faceci są wszyscy źli, ale Ci fajni nie chcą się żenić , z klei coraz wiecej mamisynków zniewieściałych niedojdów.... wolę byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 lata to jeszcze mlody wiek i wiele przed toba Cycki do góry i do boju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój problem autorko jest nie że go rzuciłaś ale że wziełaś tego debila i z nim siedziałaś wogóle, baby są durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie takiego wybrałaś, ja nie cpam nie mam długów nie kłamie i mam oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"coraz wiecej mamisynków zniewieściałych niedojdów" cały ja to cześć powodzenia z tymi meskimi cpunami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorosnijscie w koncu mameje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie takiego wybrałaś, ja nie cpam nie mam długów nie kłamie i mam oszczędności x Za to jesteś narcystycznym nieudacznikiem z e zrytą psychiką, kompleksem frajera i zaburzeniami osobowości, a to znaczy że wcale nie jesteś taki porządny. Świadczą o tym wszystkie głupie tematy które zakładasz. i to ty masz kosmiczne wymagania; szczupła, 20 letnia, uległa, zawsze dziewica. i kto tu jest nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Pani powyżej chyba ma Pani złe doświadczenia. e-facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle : co to za określenie "stara panna" ???? :))))) e-facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
masz racje, nie zasilisz rzeszy zdradzanych zon lub kobiet siedzacych w 4 scianach i gotujacych dla popijajacego janusza. Twoj wybor i bardzo odwazny -lepiej samej niz z byle kim , wiele kobiet ze strachu przed samotnoscia siedzialoby z c******m chlopem. Nie nazwywaj siebie stara Panna ! Jestes odwazna i niezalezna kobieta a jeszcze moze zawita do Twoich drzwi milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość, tzn nowy facet bez których żyć nie możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 1987
gość dziś Miłość, tzn nowy facet bez których żyć nie możecie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx tak ,ale czasami lepiej i do 50 poczekac na normalnego niz brac co jest . Ja sonie nie wyobrazam zwiazki z kims kogo nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość, tzn nowy facet bez których żyć nie możecie x Mów za siebie palancie. Dzisiejsze kobiety mogą żyć bez facetów, i to wy nie możecie się z tym pogodzić. Nie jesteście nam do niczego potrzebni żeby nie móc bez was żyć. To wy nie możecie żyć bez służącej niewolnicy. Szlag was trafia że mamy was w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maryjan
Komu się będziesz teraz wypinać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha tu nie siada
Mysza 1987 2018.07.25 do 50? ty chyba chora umysłowo, pozatym większość z was bab kocha tylko kase i siebie, jesteście żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.24 kup kota bo do związku się nie nadajesz, facet ćpał przez ciebie pewnie, a długów narobił na twoje zachcianki, a ty i tak nie zadowolona jak większość z was żałosnych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×