Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wesele w stylu królewskiego balu

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, moim ogromnym marzeniem jest zorganizowanie wesela w starym stylu. W klimacie pięknych barokowych wnętrz i ogromnych balowych sukien. Oczywiście w takim klimacie muzyka disco polo absolutnie odpada (nienawidzę tego typu muzyki i nie póściłabym go na żadnym weselu). Chciałabym, żeby goście zatańczyli chociaż 2 lub 3 tańce do utworów klasycznych tak jak na prawdziwym królewskim balu. Wszystko byłoby zorganizowane z klasą i smakiem. Moje pytanie polega na tym czy to wszystko wypali? Chodzi mi głównie o gości, ponieważ zdaję sobie sprawę, że obecnie większość woli pląsać do Zenka Martyniuka. Boję się, że umrą z nudów. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, super pomysł bardzo lubię jak śluby są zorganizowane w elegancki sposób i odpowiadają rangą do ważności tego wydarzenia. Myślę że dużą rolę tutaj powinna odegrać przede wszystkim sala żeby była w tym klimacie ale także dekoracje i kwiaty tutaj będą mega ważne żeby stworzyć odpowiedni nastrój. A goście tak się będą dobrze bawić, nie musi być wcale disco polo byle całe wesele nie grali na skrzypcach :) mogę ci polecić dziewczynę robi cuda z kwiatów, ale ja jestem ze śląska wiec nie wiem gdzie Ty, będzie u nas dekorować salę i kościół nazywa się DekoCuda, widziałam ją w akcji u znajomych na weselu i było bajecznie też w takim eleganckim stylu, Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega mi się podoba! Sama bym chętnie stworzyła coś w podobnym stylu, ale gdzie w Polsce znaleźć takie barokowe miejsca? Myślę, że wszystko zależy od gości, ale na pewno byłoby to dla nich dużym zaskoczeniem. A masz już wymarzoną suknie? Ja widziałam jedną taką w balowym stylu w Atelier u Sylwii Romaniuk. Super by się tam nadawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro marzy ci się wesele w takim klimacie, to myślę, że świetna opcją dla ciebie będzie instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Jest tam po prostu pięknie. W końcu to zamek i wystrój niczym zamkowy, jak z bajki. Z pewnością poczujesz się na swoim weselu jak księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wiele sal ma piękny wystrój który przypomina niemal królewskie wesele. My wybraliśmy PPHU ROZDROŻE i własnie taki styl chcieliśmy osiągnąć. Tak też została przystrojona sala, jechaliśmy do kościoła wiezieni przez koniki, a w kosciele na skrzypkach grali nasi przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tu ktoś potrafi odpowiedzieć NA TEMAT??? WYPAD z tym spamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×