Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tekst mojego faceta pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj kochalismy się, zrobilam dla niego to co nam obojgu sprawia przyjemność. Zrobilam striptiz, calowalam całe jego cialo, seks oralny z mojej strony , dlugie pieszczoty jego k****a, aż doszedł na moje piersi zadowolny . Kiedy liczyłam na to, ze i on oralnie mnie zaspokoi, nie zrobił tego. A jego wymówka bylo, ze czasami bardzo tego chce, ale dzis mu sie nie chce i po prostu jest zmeczony i nie ma ochoty(dbam o higienę bylam po kąpieli) poplakalam się. Slowami dal mi liscia w twarz. Poszlam spac niezaspokojona . Naprawdę musicie miec do tego ochote mężczyźni?! W seksie przecież chodzi o zadowolenie obu stron. Bardzo mi smutno i przykro odnośnie wczorajszej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne nie domywasz się porządnie i facet by się porzygał. Więc żadna zniewaga tylko dbałość o ciebie. PS. Samą wodą nie zawsze się umyjesz. Polecam mydło aby nie było mdło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćia
Mylas sie ale dalej capalo sledziem xd i facet nie lubi takiego smrodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko z chęcią ci wyliże cipke. Lubię to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję żele do higieny intymnej. Dodatkowo mydlo i woda plus żel smakowy. Golę włoski zostawiając pasek. Naprawdę sie staram dbac o higienę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej popiszemy na priv tutaj tylko ciebie zgnoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań się tak starać idiotko nawet prostytuty w burdelu nie całują całego ciała klientów i lodzik jest od niechcenia a jelenie płacą jaki z tego wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz szybko znaleźć kochanka, który cię zaspokoi. Ja tak zrobiłam, bo mój luby nie spełnił moich oczekiwań. Za to kochanek jest jak młody ogier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej tak, po spuscie przechodzi ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćj
Wlasnie ten pasek smierdzi nie powinni byc zadnych wlosow na ci pce bo one jada lososiem xd A poza tym kobieta ktora robi loda facetowi to zwykla szmata nie szanujaca sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlop mial racje,a co ty debilko myslisz,ze jestes miska po pysznej zupie,ktora mozna z przyjemnoscia wylizac? Lecz sie lumpiaro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po swoim dojściu wstał i chcial udac się do łazienki. Kiedy powiedzialam, że i ja chcialabym dojść odpowiedzial mi, że on dzis nie ma ochoty choc czasami tego pragnie. Gdyby mnie chociaz tam dotknął. A on nawet nie włożył we mnie palców. Nic nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażacie mnie bo uprawiam seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.17 dasz priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.08 buhaha,ten zel smakowy,to pewnie lososiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ponieważ nie wiem kim jestes. Możesz być jedną z tych osób, ktore mnoe obrażają a i tak czuję się bardzo źle, bo to już któryś raz z kolei bez orgazmu. Nie czuję się pożądana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cię porzadam i nie jestem jednym z tych. Wiec śmiało podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl żel truskawkowy. Kazdy używa jaki mu pasuje. Ty używaj lososiowego skoro Twoj mezczyzna lubi zimne i śmierdzące ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nim. Powiedz mu jakie ty masz potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z nim nie raz. Podobam mu się. Często mówi mi jak go kręcę. Ale to są tylko słowa. Naprawdę mężczyźni minusie mieć na to ochotę? Ktos mi odpowie z męskiego punktu widzenia? A może to faktycznie to ze mną cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za filmik. Bardzo pouczający:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durna jestes,bo nawet przez chwile nie pomyslalas o tym,ze jestes jego pojemnikiem na sperme. Zal ciebie.Zmien partnera,bo widac,ze sie nie dobraliscie. Mezczyzna,ktory kocha,chce za wszelka cene dogodzic swojej ukochanej. No pomysl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też taki jest. Zrobię mu loda, ale on już nie odwdzięczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy małżeństwem od 4 lat. Bardzo się o mnie starał, wyznawal miłość na kolanach kiedy mi się oswiadczal. Masz rację, nie kocha mnie mnie. Za to ty nie masz prawa nazywac mnie worem. Jesli chcesz mnie obrażać to i tak nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet zachował się jak egoista, a Ty dałaś się wykorzystać w tym przypadku. Daj mu tylko tyle, na ile on daje, wkład ma być równy. Chce więcej, to sam musi się postarać. Nie dopuszczaj do sytuacji, kiedy Ty oporządzasz faceta, a on Twoje potrzeby ignoruje. Absurd. Kolejnym razem wymagaj, by pierwszy się wykazał. Jeśli tego nie zrobi... wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Durna jestes,bo nawet przez chwile nie pomyslalas o tym,ze jestes jego pojemnikiem na sperme. Zal ciebie.Zmien partnera,bo widac,ze sie nie dobraliscie. Mezczyzna,ktory kocha,chce za wszelka cene dogodzic swojej ukochanej. No pomysl.. X Jesteś kobietą i wstyd mi za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłę na pewno po prostu miałaś ochotę na długą zabawę a facet był zmęczony. Powinniście zrobić patataj jeśli chciałaś też orgazm. Albo 69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy facet to samolub. Nastepnym razem ty tak zrob..nie doszukuj sie drugiego dna moze rzeczywiscie byl zmeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz powoli się przyzwyczajam. Któryś seks bez mojego orgazmu chyba mnie nie zabije. Lecz jak ja mam mu sprawiać przyjemnosc, kiedy on o to się nie stara? Jak mam byc dla niego seksowna kiedy nie czuję się kobietą? Musialam się wygadac a czuję sie strasznie. Dziękuję za rady i rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×