Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wyśmiewanie małego penisa

Polecane posty

Gość gość

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego fiuta ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomianko
Myślę, ze niejedna.....Sam nie mam dużego fiutka i szczerze to mam czasami opory przed rozebraniem się przed laską. Dwa razy czułem na sobie spojrzenia pełne pogardy. Chociaz głównie to zaskoczenie. Mam fiiutka wielkości 11 cm we wzwodzie. W stanie spoczynku to nawet nie ma co pisać bo jest naprawde niewielki. Dodam, że próbowałem go powiekszyć. To nie tak, ze nic w tym kierunku nie robiłem Ale sama pompka nie pomagała. Jeszcze zastanawiałem się nad wstrzyknięciem kwasem hialuronowym ale to raczej nie jest na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wyśmiała mnie i nazwała biedakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 cm we wzwodzie to malutki faktycznie. Współczuje twojej kobiecie jeśli takowa w ogóle posiadasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateorazzzo
Są takie zabiegi ale sam się orientowałem i kosztują nie dość, ze dużo to efekt jest tylko na grubości i to na krótko. Bo na jakieś 4 miesiace, potem znika. Lepiej wypróbuj sobie tabletki na powiekszanie fiutka, ale takie lepszego sortu (sam brałem p.enilarge).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz. Ja mam 12 cm i moja żona jest zadowolona. Ostatnio nawet była tak napalona podczas seksu, że chciała abym jej zrobił dobrze od tyłu, ale analnie. Włożyłem tylko do połowy gdyż głębiej ją bolało. Tak więc nie martw się. Jeżeli trafisz na dobrą dziewczynę, nie będzie ona ci robiła problemów z tego powodu, że nie masz przyrodzeniu o dł. 18 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja mam przyrodzenie dł. 18 cm i mam się z tego powodu martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowałem kiedyś, innych :( ALe tabletki u mnie nie pomogły tak wiec po miesiącu zarzuciłem :( Wiem, ze efekt nie jest tutaj na zawsze ale jednak jakaś obietnica efektu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam jak kobiety wyśmiewają mojego penisa, podnieca mnie to niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateorazzzo
Nie wiem jakie brałeś, czy lepsze czy gorsze ale ŻADNE tabletki nie dadzą CI działana po dwóch tygodniac. Wydaje mi się, ze wiele gości rezygnuje z brania tabsów po tygodniu, dwóch albo biora sobie w kratkę ( raz pamiętają aby wziac, raz nie pamiętają) a potem narzekaja, że tabsy nie mają u nich działania. To tak nie działa. Po pierwsze trzeba brać je regularnie (jak masz problem z pamiętaniem to sobie nastaw w telefonie budzik raz dziennie). Po drugie pierwsze efekty działania pojawiają się po miesiącu, najlepsze dopiero po dwóch czy po trzech miejscach. Co do tabletek to wyprbuj sobie wspomniane przeze mnie pe.nilarge. Brałem bez przekonania ale powiększenie jest i to nawet spore (3 cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełny worek spermy
Mnie jak by wyśmiał kobieta że mam małego to zobaczyła co potrafię jak nawet mam małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×