Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto znajdzie kobietę po 30 ładniejszą niż te z fotek

Polecane posty

Gość gość

Podobno dużo kobiet po 30 lepiej wygląda niż przed (przynajmniej tutaj tak piszą). Mają powodzenie itp. Ciekawe... Wątpię. Niech ktoś znajdzie ładniejsze dziewczyny niż te niżej z linków: https://fotka.com/profil/Ewelinkaz https://fotka.com/profil/julkia https://fotka.com/profil/malusienka Mało która 30to latka im dorówna. Chyba jakaś gwiazda co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam ładniejsze 30 latki. Te wyglądają staro, ta pierwsza wygląda jak zadbana 30 latka. Znajdź coś lepszego bo się nie popisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow ale gwiazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie pierwsze rzeczywiście ładne i jak na 30 wyglądają dość młodo, dałabym im ok. 25-28 lat, tej ostatniej 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i ladne ale wiadomo przynajmniej, ze rozkapryszone egoistki i szmaty. Widac po wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ta 3-cia ma za chude nieforemne krzywe nogi... I jest okropnie chuda. 30-stki to ona nie ma ;-) ze 23-25 lat to ma. Po drugie na innych topikach krutykujecie laski- te laski dbają o siebie...silownia kosmetyczka fryzjer na to chlopcy kasy potrzeba....jak sie dba to sie ma...a potem narzekacie ze ciągną na perfumy ładne rzeczy....itp...przecież chcecie mieć piękną, zadbaną, ładnie ubraną ....o co chodzi z robieniem sobie samemu zdj przed lustrem. Jest tyle ciekawszych rzeczy/zajęć. Albo zakompleksiona....wst zdj sprzed lustra i czeka...piszcie jaka jestem piekna...dowartosciowuje się ....albo narcystyczna patrzcie jaka jestem piekna, patrzcie wszyscy i podziwiajcie. Wciskacie nam ze szukamy macho a potem placzemy a wy szukacie kokietek lekkich i tez macie taką opinie o laseczkach "puste barbie". Jest wiele ładnych dziewczyn czy kobiet ...zadna kobieta i mezczyzna, ktorzy sami siebie fotografują, nie mogą byc empatyczni, rozsądni, nie zadufani, ciekawi....Puste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest napisane Jedna ma 23 lata a druga 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto w tych czasach korzysta z fotki.pl? buhahaha idź sebek grubo po 30stce sprawdź czy gówniak wrócił do domu z blokowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posluchaj hahaha ja mam 36-lat i zapewniam Cię że mam duzo więcej kobiecości w sobie to po pierwsze. A po drugie sztucznie nie wygladam :-) bardzo naturalnie i skromnie. 166 i 56 kg Na siłownię nie chodzę. Biegam. I nawet obcy kobiety i mezczyźni daja mi 26/28 lat jak sie trochę podmaluje Kiedy przyszłam do nowej szkoły syna to dzieci wolaly go i mowily ej twoja siostra przyszla..i kolejna sytuacja u lekarza kiedy musialam przedst dokument na SOR ze jestem pełnoletnia i jestem jego matką ;-) Pielęgniarki nadziwić się nie mogły. Nie jest sztuką wyglądać dobrze w wieku 25 lat Sztuką jest wyglądać dobrze po 30-stce ;-) i po ur dziecka. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:47 Nie wyglądasz 15 lat młodziej bujać to my :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ostatnie coś... obrzydliwość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakby 20 latka powiedziała, że wygląda na 5 :D:D:D:classic_cool: Ośmieszacie się zakompleksione stare pudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha... A no widzisz....i nie jedna 17-stka wygląda na 24 :-) Taki komentarz ....czujecie się lepsi i bardziej dowartościowani krytykując innych;-) Zakompleksieni jesteście? Takie geny :-) Widzisz, najmlodsza siostra mojej mamy ma 43...ale w zyciu nie dałbyś jej tyle..ona akurat wyglada jak bardzo zadbana 36-latka. Buhaha....możesz nie wierzyć i w nosie to mam. Najwazniejsze ze tak jest. A ty sobie myśl co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SewillaAura
Kiedy kobieta ma 35 a jej facet 45 jest oki Kiedy facet ma 32 a kobieta 22 jest ok Ale kiedy facet ma 20 a jego dziewczyna ;-) 10 to nie jest ok. Tak dla porownania proszę Pana 5-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ta 3-cia ma za chude nieforemne krzywe nogi... I jest okropnie chuda. 30-stki to ona nie ma oczko.gif ze 23-25 lat to ma. Po drugie na innych topikach krutykujecie laski- te laski dbają o siebie...silownia kosmetyczka fryzjer na to chlopcy kasy potrzeba....jak sie dba to sie ma...a potem narzekacie ze ciągną na perfumy ładne rzeczy....itp...przecież chcecie mieć piękną, zadbaną, ładnie ubraną ....o co chodzi z robieniem sobie samemu zdj przed lustrem. Jest tyle ciekawszych rzeczy/zajęć. Albo zakompleksiona....wst zdj sprzed lustra i czeka...piszcie jaka jestem piekna...dowartosciowuje się ....albo narcystyczna patrzcie jaka jestem piekna, patrzcie wszyscy i podziwiajcie. Wciskacie nam ze szukamy macho a potem placzemy a wy szukacie kokietek lekkich i tez macie taką opinie o laseczkach "puste barbie". Jest wiele ładnych dziewczyn czy kobiet ...zadna kobieta i mezczyzna, ktorzy sami siebie fotografują, nie mogą byc empatyczni, rozsądni, nie zadufani, ciekawi....Puste ! x Ta trzecia ma 16 lat, pierwsza 23. Wyglądają staro i raczej przeciętnie. Niejedna 30 latka w swoim wieku wygląda lepiej. I nie ośmieszaj się wieśniaku, ze na twojej wsi nie ma ładnych kobiet a 30 latki wyglądają jak babcie nie znaczy ze wszędzie tak jest. Twoja strata że ładne kobiety możesz ogladać tylko w tv. To ostatnie było do autora tego przygłupiego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jak temat, ciekawe zjawisko socjologiczne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zalosne prawiki o wygladzie janusza siedza dniami i nocami wpatrujac sie w 16stki z fotka.pl, zalosny typie jestes, dalej wal konia do fotki.pl buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zalej klawiatury 40 letni januszu, jak bedziesz walil konia gapiac sie na zdjecia 16stek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka_37
Ja jestem ładniejsza Poznam fajnych ludzi z Torunia i okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Marcelina Zawadzka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×