Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy latwo znalezc wartosciowa kobiete w wieku

Polecane posty

Gość gość
Mial piec przygod jeden zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO jak "wartościowa" kobieta lub "wartościowy mężczyzna" - w żadnym wieku. Na świecie rządzi pieniądz i dooopa - zrozumcie to ludzie. Faceci chcą seksu a kobiety bezpieczeństwa finansowego. Masz kasę i wygląd to masz miłość. Nie masz tych dwóch rzeczy, jesteś sam/sama lub z kimś z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabe i zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a najlepiej żeby ta "wartościowa " jeszcze była piękna słodka wiotka i powabna, wartościowych jest pełno wszędzie , nawet moje koleżanki które są świetnymi osobami , jest jeden haczyk każdy piertoli o dobrym sercu a jak taka osoba nie jest piękna to nie ma szans , jakbyś miał do wyboru chuda ładna lampucere albo grubą ale dobra to byś wybrał ładniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.36 Masz rację. Współczuję kobietom, które nie grzeszą urodą. Trudno im znaleźć partnera. Są jednak wyjątki. Zdarza się , że nawet potężne babochłopy mają męża i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre sobiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest latwo znalezc wartosiowa kobiete meczyzny, bo zaden mezczyzna takiej nie szuka. Kazdy bez wyjatku facet szuka ladnej kobiety, a jak pozna wartosiowa a brzydka to nie bedzie nia w zaden sposob zainteresowany, bo nie jest ladna, czyli najwazniejsze co interesuje faceta - wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.29 facet ktory mial 5 kobiet w wieku 30 lat to roochacz? x to pukacz, bezwartosciowy pukacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest względne :) Dla mnie taki co miał 5 kobiet to ...brzydko pisać nie będę, ale dla takiej, która miała 5 facetów jesteś w sam raz i właśnie taką powinieneś się zainteresować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ilu mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cie,zko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie szukaja wartosciowych kobiet tylko dobrze wygladajacych i odwaznych latwych w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie latwo. jesli jakas baba kiedys miala jakies wartosci to i tak zamienila je na myslenie o kasie, zeby jak najdrozej sprzedawac (wiednaca juz) rzyc. peszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.01 kupiłeś wiednacą rzyć bez wartości? Aż tak nisko upadłes bardzo stary kawalerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrecz przeciwnie, tak nieudanych biznesow kategorycznie odmawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartosciowe kobiety sa zajmowane jako pierwsze. Zreszta wartosciowych kobiet jest znacznie mniej niz wartosciowi mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 no jeszcze, ale też już tam tylko 3 lata zostanie urody, ale taką 28 i więcej to już się sypie, po co to brać? Może jak wy na studiach jeszcze jesteście to nie macie styczności z starymi laskami w wieku 28+ i wiedzę czerpiecie z p****li o milfach, ale brutalna rzeczywistość jest taka, że laski od 28 tak roku strasznie brzydną i uwierz mi urodą milfa to jest jedna na 1000 w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 -27 to ostatni dzwonek dla dziewczyny, żeby znależć sobie faceta kiedy jeszcze ma na to jakiś wpływ. Później trafia do koszyczka z drugiego losowania i z każdym rokiem degradacja do ligii niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szukalem i sama mnie znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojo

Facet mnie zaklepal gdy mialam 24lata. I jest moim mezem.

A wy szukacie najbardziej obleganych modelek by chwalic sie kolegom otoczeniu i rodzinie.

Ja nie jestem piekna ale mialam powodzenie. Po prostu zalezy komu sie podobam. I zarowno brzydkim przecietnym jak i ladnym. Jestem troche przechodzona przed mezem. Ale jemu to nie przeszkadzalo.ogolnie to jesli facet jest ok wierny po slubie to ja tez jestem w porzadku. Wiec to racja ze dziewczyny sa zaklepane. Jedna zdradzila mojego kuzyna jak schudla i wyladniala. Czyli go nie chciala a planowal slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaklepac to ty możesz swój łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×