Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie facetów,którzy nie zdradzają?

Polecane posty

Gość gość
Znam takich co nie zdradzają. Przykladni mężowie. Ale są tak nudni, że aż strach pomyśleć co dzieje się u nochbw domu! W sypialni wieje nudą, że aż strach. Pewnie im już k...y odpadły, albo nie działają, bo narząd nie używany... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kobiet zdradza? bo z kim zdradzają faceci z tymi d****i które tez zdradzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze kobiety zdradzają również,ten świat oszalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudnośc to raczej domena zdradzających bo po co zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to i jestem w szoku, jeśli się odpowiednio dobierze partnera to nie ma mowy o zdradzie a tym bardziej o nudzie w sypialni a jak mąż lub żona zdradza to znaczy że wzięli ślub z drugą osobą nie z miłości a z rozsądku, kasy lub innego powodu. Ja z żona kochamy się co 2-3 dni i to na różne sposoby raz w klimacie namiętności, raz na ostro, jest również seks waniliowy oraz bdsm, czasami jest sam seks analny albo oralny ale naprawdę nie ma mowy o nudzie i monotonni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak samo mam ja27lat po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam! TYDZIEŃ przed ślubem zdradził. . Pojęcia nie malam bo bym go pobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheehe ale w tych 27 latach nie wiesz ile razy zaradził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradziłam pare razy faceta z moją przyjaciółką bo jestem bi. Ale to ta sama płeć a więc nie mam wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 To trochę patologia jak ludzie się kochają i bdsm :/ Jakieś zabawy z kajdankami to ok, ale jakieś bicie kogoś i poniżanie... ? Ja bym tak nie mogła traktować kogoś kogo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.03 pisalemze27lat i nie zdradziłem czytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, znam i jest to mądry, fajny facet, mój mąż. 100% zaufania, mamy baaardzoo dorosłe dzieci. Zresztą nasi rodzice też nie zdradzali z tego co wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:09 patologią jest to że nazywasz moje zabawy patologią, to że dla ciebie chodzenie po kolanach i szczekanie oraz dostanie pasem w tyłek to poniżenie to nie znaczy że dla innych tak jest. Raz żona jest poniżana a następnym razem ja ale obaj wiemy że jest to np. wieczór i mamy na to 3h potem dalej wzajemnie się szanujemy i nikt o naszych zabawach nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj, na Kafeterii, panuje myślenie, że KAŻDY mężczyzna zdradza, BEZ WYJĄTKU. A nawet, jak nie zdradza, to i tak zdradza, tylko, że kobiety są ślepe i głupie, nie chcą dojrzeć prawdy, bo boją się o przyszłość swojej rodziny lub opinii innych. Ten, kto nie zdradził, to mówi tylko tak dlatego, by nie stracić rodziny i renomy, a faktem jest, że robi to nagminnie. Nawet w pracy, w czasie przerwy. Czyli, generalnie - zdradza sto procent. Żaden się nie uchowa przed inną kobietą. Jemu wolno, bo jest mężczyzną, samcem, a kobieta, która czeka na niego w domu, nie ma prawa go zostawiać, bo zachowanie, które sobą reprezentuje, leży w jego naturze, dzikości, hormonach. On jest panem i musi mieć jak największą liczbę kobiet, bo jak nie, to wyjdzie na to, że albo jest "pantoflem", albo dał się stłamsić religijnej i prawnej propagandzie, która ma się nijak do wartości mężczyzny w naturze. Na Kafeterii niczego innego się nie dowiesz, jak tylko tego. Ach, i są też porady kobiet, które nie wiedzą, czy wybaczyć, czy odejść, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się okazuje że całą kafeteria to patola. Jeśli tutaj każda kobieta uważa każdego faceta za świnie która zdradza a jak sama zdradza to jest ok to ja nie mam co tu komentować tylko idę szukać forum gdzie są normalne kobiety które mają zaufanie do mężów i same się nie puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby założyć że nie ma facetów zdradzajacych to muszą być kobiety w podobnej liczbie no chyba że wszyscy korzystają z prostytutek a to by oznaczało że są milionerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat i sporo kolegów. Wszyscy zdradzają, mają romanse itp. Zarówno prostytutki na imprezach jak dłuższe romanse. Może dlatego że są atrakcyjni dla kobiet pod względem fizyczni zawodowo finansowym. Nie zdradzają tylko Ci których żadna nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie coś jak wierność już nie obowiązuje w dużym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci nieatrakcyjni nie zdradzają,Oni wiedzą że szans nie mają taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nie zdradza może dlatego że będąc prawiczkiem miał mnie cnotę. Również intymność to ja i on jest dlatego zawsze podczas każdego badania cipki i był podczas porodów. Mam prawo do jego obecności podczas badań czy zabiegu a gdy wyprasza ginekolog to jest zboczeńcem jak ten. .." Na cztery lata więzienia został skazany ginekolog, który zgwałcił swoją pacjentkę. Kobieta była wtedy pod wpływem środków znieczulających. Mężczyzna ma też 10-letni zakaz wykonywania zawodu, musi też zapłacić 40 tys. nawiązki dla swojej ofiary. Prokuratura domagała się kary ośmiu lat pozbawienia wolności, a pełnomocniczka ofiary – dożywotniego zakazu wykonywania zawodu lekarza "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie :) Sam jestem jednym z niewielu. Choć mało. Pewien wyjazd nie integracyjny a czysto roboczy. Promowaliśmy wtedy pewien produkt a że byłem jedynie odpowiedzialny za przywóz i odwóz. Miałem mnóstwo czasu dla siebie. Wtedy pojawiła się Ona i tak reszta mojego pobytu w Warszawie odbywała się w Jej towarzystwie. Byłem w tedy z Agatą. a dla Niej ruch skrzydeł motyla wywołuje pewne konsekwencje. Nic się nie stało, (nie kojarzyć z reprezentacją Polski w piłce nożnej ) Myślałem że szczerość popłaca i nadal tak myślę. Kiedy Jej o tym powiedziałem, było już inaczej. Zdradziłem Ją i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze znam, ale tez kto wie czy jeszcze im sie nie trafila okazja, czy juz sie dobrze kryja. Tego nigdy nie bedziemy pewni. I choc sama bylam zdradzona, to nie twierdze, ze KAZDY facet zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zdradzam. Z żoną znamy się już 8 lat, 3 lata po ślubie, a w łóżku tak samo dobrze jak na początku, a nawet lepiej :) Nie widzę powodów, dla których miałbym ją zdradzić, zresztą ona również jest mi wierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE TO PEDOFIL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zdradzają więcej od facetów, tylko o wiele rzadziej wpadają, bo w przeciwieństwie do facetów są pod tym względem bardzo dyskretne. Facet w związku jak zaliczy np. koleżankę z pracy, to zaraz się chwali kumplom przy piwie jaki to nie jest łogier i cwaniak fafarafa, a takie gadki niosą się szerokim echem. Kobieta w związku jak zaliczy gdzieś numerek na boku, to nawet najbardziej zaufanej psiapsi się nie zwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera prawda!! 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "NOWY W MIEŚCIE TO PEDOFIL! " x Ty widzę nadal jesteś aktywny. Myślałem że to przeminie z wiatrem ale dalej meczysz takimi wpisami. Z pewnością krzywdy ci nie zrobiłem a twoim smutnym odniesieniem, są pewne wywody userk z Kalisza. Mimo wszystko założyła rodzinę nalazła czas, by zadawać się z forumowymi śmieciami. Trochę mi i Jej ubliżasz takimi postami. Wszystkiego i tak się nie dowiemy, jak Agata, kiedy usłyszała że nie jest tą jedyną. Nie wyzwała mnie od pedofila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.01 Masz rację gdy szanujesz faceta to i on Cię szanuje i wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
A dzisiaj o czym będzie? Dzień dobry :). Przypominam że mamy środek lata, do tego jest niedziela, do tego ładna pogoda, nic tylko żyć a nie zdradzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×