Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czego brakuje Wam do szczęścia?

Polecane posty

Gość gość
Do gościa godz.19.50 To powinieneś być szczęśliwy.Ja nie mam mieszkania,jestem w trakcie rozwodu.Ale jestem szczęśliwa,bo mam wspaniałego syna,choć to już dorosły mężczyzna-lat 20.Staram się cieszyć z drobnych rzeczy,bo życie jest zbyt krótkie.Tez brakuje mi mężczyzny,miłości i czułości.Mam też wspanizłych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa tępa księżniczka
gość dziś Pieniędzy. Gdyby były pieniądze, byłaby reszta. A że nie ma pieniędzy, to nie ma niczego, co daje mi szczęście: książek, podróży, wygodnego życia, pięknych rzeczy. Zgłoś typowa durna pissda lewaczka która chce mieć wszystko za nic nie robienie, idź zarób to będziesz mieć idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobierz się z gościem z 19:50 i gitara, tylko pewnie dystans jest spory jak to zwykle bywa w necie, bo raczej po drugiej stronie ulicy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa tępa księżniczka wczoraj - zarabiam, ale nie tyle, ile bym chciała i nie tyle, ile potrzebuję do szczęścia. Musiałabym być rosyjskim oligarchą, żeby mi wystarczyło na to, co mnie uszczęśliwia. Dlatego nie jestem szczęśliwa i żyję, tak jak żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona ma racje w polsce nie da sie byc szczesliwym bo nawet pracujac uczciwie nie zarobi sie na wymarzony samochód czy dom nad morzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat studiowałam, ciężko pracuję, mamogromną odpowiedzialność w pracy, a zarabiam tyle, że nie starcza mi na czynsz, opłaty i paliwo do samochodu. Nie stać mnie na to, żeby sobie kupić książki, które chciałabym przeczytać. Choćbym chciała kupić 2 tygodniowo, to jest 8 w miesiącu, 350 zł. Nie zarabiam nawet 2 tys. na rękę, więc nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek. Nie mogę sobie pozwolić na wyjazd nad morze, na urlop. Nie stać mnie nawet na weekend gdzieś blisko, bo dojazd i kwatera to połowa mojego miesięcznego wynagrodzenia. Jeżdżę samochodem, który jest starszy ode mnie. Jak się zepsuje, to będę chodzić piechotą, bo nie stać mnie na części.Jestem sama, nie mam nikogo, kto mógłby mi pomóc, na wszystko zarabiam własnymi rękami. Ale tak, jestem roszczeniową księżniczką. Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piniendzy brak to prawda. Gdybym je miała to bym sobie szczęścia więcej kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowia i więcej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie, którzy do szczęścia nie potrzebują miłości, przyjaźni czy podobnych rzeczy. Wystarcza im przyjemność. Ja nie mam i nigdy nie miałam przyjaciół, nie byłam szczęśliwie zakochana, nie miałam nigdy nikogo i nie wyobrażam sobie, żeby to się miało zmienić. Dla mnie szczęście to podróże, oglądanie nowych miejsc, poznawanie innego świata. A za to trzeba płacić. Niestety. Tak więc, moje szczęście można kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cię nie rozumiem, bo przecież człowiek jest istotą społeczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie ja nie jestem. Ludzi mam na głowie w pracy. W domu potrzebuję spokoju, ciszy, samotności. Lubię to i sprawia mi to przyjemność. Nie wyobrażam sobie wracać do domu, w którym ktoś jeszcze mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie musisz. Nikt nie musi tego rozumieć. Ważne że autorka jest szczęśliwa. Po chuj ci rozumieć cudze życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvitamina
Niczego mi nie brak. Lubie stan pragnienia bo to on daje mi ogromna sile do walki. Mam wszystko, zdrowie, cudowną rodzine, jakies tam dochody i marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezużyteczne dyplomy
gość dziś trzeba było studiować coś pożytecznego a nie rozmnażanie motylków, a jak mało zarabiasz to rusz głową co innego możesz robić, korepetycje może, jak taka z ciebie geniuszka, albo idź na tiry i zarabiaj więcej zamiast miałczeć tylko, najłatwiej jest nieustannie narzekać ale nic nie robić aby to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty masz apetyt słonia a budżet mrówki, przestań być chciwą świnią i żyj według budżetu, aha i wyłącz TV bo wyprało ci mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic pastuchom
gość dziś pastuchów nie ma być stać ani na samochód ani na dom nad morzem, chyba wam palma odbija, pastuch ma zarobić tylko na przeżycie a jak zabraknie brać pożyczke z banku na procent, koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko za darmo
gość dziś byś miała troche kasy to byś wydała i znowu była biedakiem, masz mentalność niewolniczą czyli zarobić i wydać, dlatego masz jak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do 1go
gość dziś jest kapitalizm w tym kraju, rusz łbem i idź i zarabiaj, kto ci broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze szczęścia nie dadzą Ja już to wiem. Najważniejszy jest spokój i równowaga wewnętrzna. Młodzi nie wiedzą pewnie w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka cm penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z partnerem bardzo lubię. Mi daje dużo szczęścia i radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babyy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety do miłości. ja bym kochał ją a ona mnie i fajnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś młode baby to tępe bydło wyprane mózgowo przez TV i babskie kolorowe gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suki suki suki
gość dziś kobiety do miłości..... > zapomnij, one kochają tylko wydawać cudzą kase na swoje zachcianki, reszta to u nich fikcja, to świetne aktorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
Pieniądze szczęścia nie dają. Za pieniądze szczęścia nie kupisz. One ułatwiają tylko życie. Szczęście to stan umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
subtelnieee dziś otóż to, niestety 95% bydła tego nie kuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subtelnieee
mi do szczęścia brakuje drugiej osoby u boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×