Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martacokolwiek

jakie są wasze sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Hej, pytanie jak w temacie, jakie są wasze sposoby na zrzucenie kilku kilogramów? Załóżmy, że żyjecie sobie beztrosko i nagle okazuje się, że trzeba zrzucić trochę ciała, co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adulax
Ja sie akurat odchudzam. Odstawiłam słodycze. Ale oprócz tego niczego nie odstawiam a jedynie zamieniłam Pieczywo pszenne na chrupkie :) Dietka ma być różnorodna, jem max 1500kcal ale nie liczę kalorii. Dziś na przykład zjadłam na śniadanko 3 kromki chrupkiego chleba, z szynka i serem żółtym, miętowa gorzka herbata, obiad kawałek ugotowanej piersi z kurczaka i duszone warzywka :) na kolację zjem jogurt naturalny do którego wrzucę kilka rodzynek :) przy takim jedzeniu czuję sie dobrze lekko nie objadam sie ale tez nie chodzę głodna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwona
Ja odchudzam się od kilku tygodni. Jem 5 małych posiłków, odstawiłam słodycze, pije tylko wodę zieloną herbatę i kawę z jedną łyżeczką cukru. Jeżdżę na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Slimunox w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutko jem a ostatni posiłek o 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d**e mam to całe odchudzanie, spadnie waga o 5-7 kg, potem za chwilę waga znów wraca, no sorry całe życie na diecie nie zamierzam być. Wolę ważyć te 70 kg niż całe życie być na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coś ty, nie musisz być cały czas na diecie ani też nie jest powiedziane, że dopadnie Cię efekt jo jo, jak będziesz chudnąć w normalnym tempie to efekt się utrzyma. Ja gubię ok 4 kg na miesiąc, zdrowo bez większych wyrzeczeń odstawiłam tylko słodycze i ćwiczę dwa razy w tygodniu wspomagam się tym https://africanmangosklep.pl i gitarra :) małymi kroczkami do przodu no chyba że kompletnie Ci nie zależy to spoko, nie wszyscy muszą być szczupli pamiętaj tylko o swoim zdrowiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie też biorę African Mango ale żadnych praktycznie efektów, a nie to, że żrę co popadnie, pilnuję się i już od kilku miesięcy ćwiczę min 3 x tygodniowo po 40minut na skakance, ale african mango nic mi nie pomoglo, może z poł kg spadło ale to raczej przez to ze mniej jem. ale wykupiłam tabletek na 3 miesiaca wiec narazie bede brac (na vital progres kupiłam). Od wczoraj postanowiłam stosować dietę IF, będe jeść w oknie zywieniowym od 13-19, do tego ćwiczenia i duzo wody, może coś się uda schudnąć... Darujcie sobie komentarze na temat niejedzenia śniadań bo mnie to nie rusza... sprawa u mnie wygląda tak: Jeśli jem śniadanie, potem obiad i staram się zjeść lekką kolację ok godz 18 (bo najgorszym problemem u mnie jest obżeranie się na wieczór), a poźniej i tak o tej 21-22 rzucam się na jakiś popcorn czy zamawiam pizze czy cos innego... bo mam świadomość ze to jest zabronione i jeszcze bardziej mam na to ochotę. Walczę z tą "przypadłością" już kilka lat.... Wiec skoro cięzko mi wytrzymać bez jedzenie wieczorem, to chociaż zrezygnuje z jedzenia rano, kiedy i tak nie jestem głodna i jem na siłe ("bo sniadanie trzeba zjeść")... Normalnie to okno żywieniowe powinno trwać 8h, ,ale ja sobie wyznaczyłam 6h w razie ewentualnego poślizgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 25e
Ja ma jeden, który okazał się u mnie niezawodny. Dieta + Slimunox + 60 minut jazdy na rowerze... i tak 3 miesiące i 12 kilo mniej na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Czy ktoś z was próbował ten produkt na odchudzanie - African Mango? http://nplink.net/vGjQos6A W necie jest dużo pozytywnych opinii i chciałabym zamówić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda pora jest dobra aby się odchudzać nie ma znaczenia czy to wiosna czy lato.A dzięki Slimunox odchudzanie wcale nie jest takie trudne.Na pewno jest znacznie łatwiej niż na samej diecie.Ważne jest również to że po skończonej kuracji nie ma efektu jo-jo czyli odchudzanie jest trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczekgosia223
Bardzo ciekawy poradnik znajdziecie na stronie portalu https://swiatsupli.pl/blog/suplementy/jak-powstrzymac-apetyt-na-slodycze-pawel-lisowski/ Wiadomym jest też, że cukier uzależnia. Oczywiście silna wola determinacja i zaparcie byłyby najlepszymi metodami, ale wszyscy wiemy, że rzeczywistość jest inna, w trakcie diet pojawiają się kryzysy, albo najzwyczajniej mamy nieodpartą ochotę na słodycze. Również w trakcie stosowania diet typu low carb zdarzają się tzw. „napady na słodycze”, jest to efekt radykalnych cięć węglowodanów. Czy można na to zaradzić? Co robić? Jak można sobie pomóc? Zapraszam do lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo szukałam skutecznego naturalnego środka który upora się z moją niepohamowaną ochotą na słodycze, trafiłam całkiem przypadkiem bo obserwuję portal imperium kobiet i przeprowadzili test fitt spray http://www.ikmag.pl/jak-poskromic-glod-schudnac-innowacja-na-rynku-fitt-spray-pro/ produkt ten nawet został nagrodzony za najlepszy w 2018 r . Stosuję go dwa tygodnie i rzeczywiście hamuje apetyt, nie podjadam no i co najważniejsze nie jem słodyczy bardzo dobry produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D świetny wierszyk o dietach na blogu www.przewrotwd***e. blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposoby są różne, ale warto wypracować sobie metodę, która nie pozbawi nas całkowicie mikro i makro elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Renata R
Moim zdaniem najpewniejszym sposobem jest zastosowanie Slimunox oraz dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jura56
U mnie najlepiej sprawdziły się po prostu regularne posiłki, raczej bez fast foodów chociaż czasami jakiś się zdarzył. Do tego hula hop i skakanka, a na przyspieszenie metabolizmu zielona kawa w iqgreen. Efekty są lepiej widoczne a dla mnie to mega motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uważam, że Slimunox jest najskuteczniejszym środkiem wspomagającym odchudzanie jaki można w ogóle kupić i zastosować. Dodatkowym atutem jest moim zdaniem to, że oparty jest na naturalnych składnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alina B
W moim przyapdku bardzo skutecznym sposobem okazało się zastosowanie Foreverslizeniu z dietą oraz ćwiczeniami. Efekt, to 13 kilo mniej na wadze w 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Martyna U
W moim przypadku bardzo skutecznym sposobem okazało się dodanie do diety Slimunox. Całej nadwagi pozbyłam się w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z nadwaga walczyłam 5 miesięcy, niestety 20 kg nie zniknie w miesiąc ale udało się! schudłam przy pomocy african mango i diety. Zachęcam do lektury http://dietoteczka.pl/mango-afrykanskie-najlepszy-naturalny-sposob-odchudzanie/ a dla tych pań które schudły dużo kilogramów i mają problem z wiszącą skórą zachęcam do spróbowania endermologii, ja uczęszczałam cały czas podczas odchudzania i skóra jest w bardzo dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję! 20 kg to na prawdę niezły wynik, ja niestety jestem na poczatku drogi ale nie załamuję się z african mango idzie mi całkiem nieźle waga pokazuje - 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klub sportowy dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Eliza 29
W moim przypadku skutecznym sposobem okazało się zastosowanie diety i do tego dodanie Foreverslim i systematyczne ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×