Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martacokolwiek

jakie są wasze sposoby na odchudzanie?

Polecane posty

Gość Ewka11576
no ja stosuje tak jak i ty basiu iqmango i też mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sposobów na odchudzanie jest całe mnóstwo, moim było wykluczenie cukru w tym słodzonych napojów, gotowego jedzenia, słonych przekąsek i od niedawna zamieniłam smażenie na pieczenie. W tym wszystkim pomaga mi bloker https://fittspray.com który dodatkowo poza powstrzymaniem apetytu przypiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Według mnie jest to genialne połaczenie co przekłada się na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominika L
Mi bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. W 3 miesiące straciłam 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych przyjemnych to seks i masaże w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam fitt spray, jest na prawdę skuteczny. wybrałam go bo ma bogaty naturalny skład i na wielu forach o nim piszą dziewczyny, osiagają świetne wyniki, ja również a co cieszy mnie najbardziej nie sięgam po słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się zgodzić z tym że Foreverslim to rewelacja.Bardzo dobrze dobrany skład tych tabletek pozwolił mi zrzucić wagę w bardzo szybkim czasie.Do dzisiaj jest mi trudno uwierzyć że dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli. Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo . Różne diety typu: dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs. A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu. To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą której Foreverslim pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Foreverslim ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim punktem zapalnym było, gdy pewnego pięknego poranka stwierdziłam że się zważę. Widziałam że parę kilo przybrałam ,ale nie sądziłam że aż tyle! 75 kg to jest motywacja! A że jestem trochę leniem postanowiłam wprowadzić zmiany w jadłospisie i do pomocy wzięłam fitt spray pro. O nim mogę powiedzieć tylko jedno, jest g e n i a l n y ! Hamuje apetyt od razu, w smaku znośny trochę gorzki, ale najważniejsze że nie nie chce się po nim jeść. Dziennie zjadałam ok 1400 kcal, schudłam w dwa miesiące 10 kg więc efekt jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigis

W sportfood.pl mozna kupić dobre i z dobrym składem soki. Ja od pewnego czasu je pije i myślę ze świetnie trafiłam. Nawet całkiem nieźle sycą więc zastępują mi czasem posiłek! a to sprzyja odchudzaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×