Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zaparcia na przemian z biegunkami, co to?

Polecane posty

Gość gość

Mam nieregularne wyproznienia. Albo lekkie zaparcia, uczucie niepelnego wyproznienia albo biegunki z bolem brzucha. Powinienem isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zla dieta, albo rak jelita grubego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, od razu rak. Duchu nie strasz, bo się zesrasz :-) Trzeba do lekarza, skieruje na diagnostykę i pasuje. Organizm czasem wyprawia dziwne historie z powodu diety albo stresu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:27 Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, u mnie podobne objawy to był zespół jelita drażliwego, ale mogą też pasować do kilku chorób. Dlatego też najlepiej będzie jak odwiedzisz lekarza. W między czasie możesz brać probiotyk, z wieloma szczepami bakterii, dla poprawienia prawidłowej mikroflory jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie przy takich objawach to był zespół jelita wrazliwego. Takie problemy miałam odkąd pamiętam, ale dieta sama mi tez nie pomogła tak bardzo,dopiero preparat intesta wywołał pozytywna rewolucję w moim organizmie i zaparcia naprzemienne z biegunkami minęły, ale oczywiscie diete nadal trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doraźnie przyjmuję czopki eva/qu które pomagają mi w zaparciach, chciałabym jednak usunąć je na stałe z mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam.Na końcu doszedł śluz i krew ale to po latach.Mam wrzodzejące zapalenie jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza i to w miarę szybko. Nie chcę Cię straszyć, bo może to być faktycznie objaw złej diety, ale takie objawy często są pierwszym symptomem guza jelita. Wystarczy zrobić kolonodkopię i będziesz wiedział na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Edyta
Ja mam podobnie, stosuję probiotyki, trzymam dietę, a na zaparcia używam czopki musujące Eva/Q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też biegunki na zmianę z zaparciami. Pomagają mi probiotyki, szczególnie te z dużą ilością szczepów bakterii. Teraz mam biopron Ib-symbio i świetnie mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka95
Naprzemienne biegunki i zaparcia to często zespół jelita drażliwego. Na zaparcia ja też stosuję te czopki, uważam że dobrze działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy biegunkach, to najlepiej kup sobie orsalit, bo sie jeszcze odwodnisz i trafisz do szpitala. A orsalit ureguluje twoja gospodarkę wodno elektrolitowa, dzięki czemu będziesz miala pewność ze wszystko jest ok na tym podłożu, a z biegunkami i zaparciami naprzemiennymi to najlepiej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się najlepiej do lekarza w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu pisał o inteście i faktycznie, działa na takie dolegliwości jelitowe jak naprzemienne zaparcia z biegunkami, mi bardzo pomógł, juz po kilku dniach odczułam ulgę, stosuję go razem z dieta a efekty są niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie próbowaliście to polecam na pewno kupić czopki Procto Zac z kurkumą. Na tego typu problemy nie ma nic lepszego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pójść do lekarza. Ja mam crohna i podobne objawy chodź częściej biegunki. Przed chorobą nie zdawałam sobie sprawy ile chorób jelit jest. Na początek dieta i unikać stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×