Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mikkol

Auto Detailing

Polecane posty

Siemanko! Co myślicie o usługach z zakresu auto detailingu? Korzystacie? Czy wolicie sobie umyć samochód za domem, albo za 10 zł na myjni bezdotykowej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja osobiście już trzy razy czyściłem samochód w tej myjni facebook.com/okami.detailing. Zawsze wszystko odbywało się tak jak być powinno. Zawsze wyjeżdżałem zadowolony. Mogę polecić z czystym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Kiszko

Zastanówmy się nad tym czy to ma jakiś sens podarunek.com.pl ciekawe spojrzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Szarkowski

Są różne zdania , Przewozy-duet.pl ja uważam że warto było by zasugerować się opinią specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Masz różne systemy aplikacji powłoki ceramicznej, więc trzeba analizować pod kątem trwałości, połysku, czy potencjału samoczyszczenia. Więcej ci podpowiedzą w customcomplex.pl/powloka-ceramiczna/, bo właśnie u nich robiłem. Fura wygląda o niebo lepiej. Wszyscy chwalą. Mają jeden z najlepszych systemów, bo spokojnie powłoka wiele lat wytrzyma. Czyli można powiedzieć jednorazowa inwestycja, a efektywność długoterminowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usług auto detailingowych, bo dam o swój samochód. W tym celu zawsze udaję się do Auto Matraszek w Markach, bo mają szeroki zakres zabiegów z tego obszaru, a przede wszystkim dlatego, że pracują u nich specjaliści i wiem, że moje autko jest w dobrych rękach. Niedawno robiłam powłoki antykorozyjne i standardowo kompleksowe mycie w środku i na zew. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×