Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tix5

żona prostytutka

Polecane posty

Gość gość
Szukam takiej najchetniej 40+ lub 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką na śląsku pracuje w swojm domu i zawsze ktoś u niej jest bez wzgledu na pore dnia kobieta ładna cycata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wasi mężowie reagują na to , zazdrość...., poniżanie przez klientów, skoro dzwonią do męża podczas seksu, to chyba jest poniżanie, jak pieniądze z tego wynajęcie, normalnie, na zachcianki swoje czy dla męża rekompensata, czy nie ma mąż obrzydzenia malując cię skoro robiłaś loda innemu gościowi przed chwilą, jak wasz seks małżeński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna9
Nie pisałam w tym temacie postaram sie odpowiedzieć Sex małżeński jest normalny maż ma pełen zakres i wszystkie dostępne opcje owszem jest troche mechaniczny Pracuje we własnym domu [mamy trzy] dzieci są już dorosłe mam tylko stałych klientow obecnie siedmiu nigdy nie pracowałam w żadnej agencji Jest mi przykro że mąż widział mnue jak uprawiam sex z innym widział też sperme obcych facetow na mojm ciele W mojm przypadku są to naprawde duze pieniadze klienci płacą za sex i nie tylko liczy sie atmosfera dodam że każdego nakręca fakt iż jestem mężatką Pracuje zawodowo podobnie jak moj mąz ja u jednego z klientow moj mąż u innego Jestem zdrowa nie mam żadnych chorob wenerycznych itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyj to był wybór? Twój czy wasz? Nigdy bym się nie zgodził by moja żona była prostytutką, chyba bym odszedł gdyby nie było wyjścia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna robić się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie alfonsów, nie prawdziwych mężów. Jaki normalny facet kochający swoją żonę pozwoliłby żeby bzykali ją inni. Traktują Was jak kur/wy do zarabiania kasy a nie jak swoje żony. A Wy cóż? Jesteście tymi kur/wami bez odrobiny szacunku dla siebie.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łłłłuuuuu ale zaleciało mocherem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis 17 :29 pochwal sie kim jesteś i czego sie dorobiłeś Tutaj ludzie piszą prawde wieć napisz i ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ci nie odpisze chłopina lubi krytykować ale zawsze przed tym co negatywnego tutaj napisze zwali sobie kapucyna Jest na tym forum dlatego że te tematy go podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...mają kobity potrzeby fiu fiu... :-) :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem chłopiną tylko kobietą. :-) Mamy z mężem dobrze prosperujacą firmę i nie muszę wypinać du/py przed byle kim za parę groszy.:-) Mąż mnie szanuje i docenia, nie to co Wasi alfonsi. Cóż, kur/wa zawsze będzie kur/wą. A jak jej naplujesz w oczy to powie, że deszcz pada.:-) Dzieci na pewno są dumne z takich mamusiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak zarabiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy mają wybór......życie nie zawsze jest różowe, poza tym mnóstwo to robi bo lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś uprawia sex dla przyjemności to jest ok. ☺ A gdy robi ktoś to dla kasy to już jest zwykłe kure/stwo. Prostytutka zazwyczaj musi iść na mniejsze lub większe ustępstwa bo pan płaci i wymaga. O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć dziewczyny bez zobowiązań to mężatki z dziećmi już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś dobrze napisał życie nie zawsze jest rożowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam czterech teraz mam jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaty q***y i s****wa tyle w temacie ! Chłopi to nieudacznicy z małymi pisiorkami co nie maja nic do powiedzenia i się boją ! Qurwa powie idę z szefem to pisiorek siędzi po miotłą i tylko grzecznie pyta kiedy wrócisz ... co za patolka ! Ale cóż tak było i nie będzie niestety inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ! Zgadzam się z przedmówcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż prostytutki
Co ty możesz wiedzieć. Ja swoją żonę kocham i jestem dumny, że tak się stara w pracy, a także dlatego że pani się ceni i nie idzie z byle kim, za to jak już przynosi do domu pieniążki, to konkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to robie bo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubie a przy okazji zarabiam duze pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa jest duża zwłaszcza jeśli kobieta uprawia sex z klientem na oczach swojego męża Klimaty typu cuckold i podobne zdobywają coraz wiekszą popularność i są ludzie ktorzy płacą za to ogromne pieniądze Dodam że są to prawdziwe małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka w ten sposob zarabia ma około 20 klientow w przedziale wiekowym około 20- 60 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.32 potwierdzam że bardziej jara klientów gdy mąż jest obecny a nawet bierze udział w obie dziurki dają dopłatę. Mam koleżankę która stała sie prostytutką będąc z chłopakiem. Ona cnotka on prawiczek po kilku latach doszli do wniosku na jej propozycje prostytucja. Zawsze jest przy każdym seksie teraz jako mąż i bez jego obecności nie ma obcji. Mamy z mężem również seks nie raz cała noc wymiana obie dziurki itd.. Oczywiście bezpłatnie dlatego że czasami musi mieć odskocznię zycia codziennego. Najwiecej miała czwórkę facetów i mąż podczas wieczoru kawalerskiego. Muszę sie przyznać że sporo w sieksie oboje z mężem od nich sie nauczyliśmy. Np. bardzo ostry seks tak bym nie czuła bólu a miała większy orgazm a mąż bardziej podniecony z wiekszym wtryskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem zgadzam sie z wcześniejszym wpisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiliśmy się przez dwa lata w coś takiego srednio to wspominamy jesteśmy jednak bogatsi finansowo i bogatsi w nowe doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ostry seks tak bym nie czuła bólu" mozesz napisac cos wiecej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×