Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dom lub mieszkanie osoby niepełnosprawnej

Polecane posty

Gość gość

mieszkanie u developera mozna dostosować do potrzeb osoby niepelnosprawnej? czy już na etapie budowy można ustalić pewne rzeczy z biurem sprzedaży? Rozglądam się za stanem developerskim na pradze ale chyba lepiej nowe, niż przerabiać i remontować uzywane? Bo kosztowo na jedno wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dla osoby niepełnosprawnej to jasne, że nowe, jeśli masz pieniądze. Deweloperzy teraz idą na wiele ustępstw i naprawdę starają się dogodzić jak mogą, a takie zmiany przy budowie są naturalne, jeśli wcześniej zgłosisz swoje potrzeby na pewno to zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem osobą niepełnosprawną, więc mam wiele problemów z poruszaniem się. Chciałem dom, który gwarantowałby mi swobodę, a nie był pułapką. Home Invest spełniło moje oczekiwania, mogę powiedzieć, że znów czuję się wolny i niezależny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym budownictwie nie ma problemu z windą i poruszaniem się po budynku. Ja kupowałam mieszkanie z Home Invest i jest przestronnie i wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie mieszkania dla osoby niepełnosprawnej chyba nie ma wątpliwości, że powinno być to nowe budownictwo. Nowa sprawna winda, ale sam fakt, że można od początku mieć układ mieszkania, który będzie dla nas funkcjonalny. Zdecydowanie można wszystko od razu ustalić z deweloperem, a nie bawić się potem. I mówię to na własnym przykładzie. Niecały rok temu odebrałam mieszkanie odm dewelopera Home Invest, to jak podchodzą do klienta jest godne podziwu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×