Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilka lat zostało

Każda 30stka jest w 75% przeterminowana

Polecane posty

Gość kilka lat zostało

ma może do 35 max i koniec, niestety dalej sobie wmawiajcie że to nie prawda, ale natura mówi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 25 a wyglądam na 18 (tak mówią inni ludzie). Mam nadzieję że jak będę miała 35 to będę wyglądać na 25 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie chlasz i nie walisz na twarz kosmetyków to urode zachowasz, inaczej będziesz wyglądać na 15 lat więcej niż masz jak całe tabuny rapsztali naokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię mocnego makijażu bo nie lubię siebie w takim. A jak nie mam makijażu wcale to obcy ludzie nie mówią mi na "pani" tylko na "ty". Z jednej strony wkurzające jest być wieczną licealistką ale coraz bardziej mi to schlebia z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olewaj otoczenie, a makijażu nie używaj bo niszczy tylko twarz i to TRWALE, jak ktoś bez makijażu cie nie trawi to go olej, nie potrzebujesz pustaków w swoim życiu, wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam kobiety które przez lata używały makijażu ( niektóre nie tak wieke ) a teraz bez tego ani rusz, bo cała twarz zniszczona i bez makijażu wyglądają jak strachy na wróble i na 10-15 więcej niż mają, odstaw makijaż bo to wasza kobieca tragedia i potem uzależnienie aby wogóle jakoś wyglądać, oni tym NISZCZĄ wam urode nie poprawiają, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze młoda
Chyba te wszystkie tematy zakłada eunuch ewentualnie koleś z problemem wzwodu z niedorozwojem członka. Przygłupi i pusty jak dziurawa opona. Możliwe też że ma zaburzenia osobowości, brak umiejętności nawiązania długotrwałej relacji emocjonalnej z kobietami. Kobiety postrzega wyłącznie przez pryzmat urody. Prawdopodobnie mamusia go nie kochała. Uroda mija, również u facetów. Mądrzy ludzie obojga płci wiedzą o tym doskonale. Wiedzą również że uroda jest tylko dodatkiem do całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie kumają ze uroda mija, myślą że walną makijaż na ryja i znowu będą jak nastolatki te tępe próchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cię to obchodzi, w czym masz problem/ nie możesz znaleźć tak brzydkiej żeby zwróciła na ciebie uwagę? Jesteś aż tak paskudny i beznadziejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan starszo młodszy
g... prawda , prawdziwe życie zaczyna się dopiero w wieku 35 - 37 zresztą zawsze można sobie odmłodnieć - zobacz - https://youtu.be/V783-zoW5hg - sekret wiecznej młodości - wiem, że nie wyglądam zbyt młodo w Twoich oczach ale Ty nie wiesz ile mam naprawdę lat - nigdy nie zgadniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×