Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak to zwalczyć?? Pomocy

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Chcę podzielić się z Wami problemem na który zwróciłam uwagę dopiero niedawno. Kiedyś dumnie żyłam w przekonaniu, że krytyka (oczywiście niekonstruktywna) od ludzi zupełnie na mnie nie robi wrażenia, że trzeba żyć swoim życiem i nie zwracać uwagi na ludzi którzy zawsze będą gadać. Ostatnio zauważyłam jednak, że prawie na każdym kroku zastanawiam się i przejmuje się tym co kto o mnie powie.. Niby powszechny problem, niby większość ludzi tak ma ale czuję, że na prawdę mnie to ogranicza bo przez to boję się działać i podejmować kroki.. Próbowałam rozmawiać ''sama ze sobą'', że to przecież nie ma sensu ale nie potrafię tak o - mieć to gdzieś. Podświadomie cały czas o tym myślę. Macie jakieś rady, sposoby albo też z tym się zmagaliście? Nie chcę być szarym człowiekiem który boi się opinii innych bo to okropne całe życie być jak w klatce ale te myśli są na tą chwilę silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×