Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość gość
Kiwi jakos trzeba. Ja cały czas sama byłam w dzień i noc bo mąż na budowie a modliło mnie okropnie a tu trójka dzieci pod opieka. Jak było bardzo zle to 1,5 rocznego wkładałam do łóżeczka i nastawiałam bajki a starsi po tablecie a ja albo wymiotowałam albo odpoczywałam z nogami w gorze. Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prawko robisz? Ja też myślałam żeby zrobić bo przy małym dziecku jest bardzo potrzebne ale nie zapisałam się jeszcze z racji silnych mdłości i ani imbir ani lekkie przekąski nie pomagają, ja nie wiem jak pójdę jutro do lekarza ale cóż, takie nasze życie, najważniejsze żeby dzidzi było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
A zachcianki miałam na samym początku najpierw na śledzie, później na czekoladę a pierogi ruskie też bym zjadła, jednak nie mam apetytu bo mdłości mnie dopadły i ten gorzki smak w ustach cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grey skąd dokładnie jesteś z dolnośląskiego?Bo ja Dzierżoniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Tak, zaczęłam jak jeszcze nie byłam w ciąży ale już ciążę planowałam. Chcę zrobić żeby być bardziej dyspozycyjną. Też mam jutro wizytę i odbieram wyniki. Była ich cała masa do zrobienia. Mam nadzieje, że wyjdą w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Do Dzierżoniowa mam ponad 100 km. Ja mieszkam niedaleko Bolesławca i Zgorzelca. Dziewczyny chodzicie do lekarza prywatnie czy na nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Ja na NFZ. Mam dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amilia mamy takie same objawy. Tez nie moge gotowac,no nie moge i koniec.tez jemy pierogi i inne mrozonki,maz to potrafi tylko schabowego i kurczaka upiec,ale dobre i to;-)Gary dopiero zaczelam zmywac bo przez ostatni miesiac na sama mysl ze mam wziac zmywak do ręki mdlilo mnie!Teraz zmywam w rekawiczkach. Ja jutro jade na test obciazenia glukoza. Normalnie robi sie pozniej ale w takich nienormalnych ciazach jak moja trzeba robic od razu. Ja tez na nfz,ale moj lekarz ma z 80lat. Przyjmowal mojego meza na swiat 40 lat temu. Stary jest ale jest blisko a jak chce cos lepszego to jade do Bialegostoku prywatnie. W przyszlym tygodniu jade na usg genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Ja chodzę na nfz do nowej lekarki co niedawno zaczęła przyjmować, lekarz który w poprzedniej ciąży mnie prowadził przestał przyjmować na nfz i przyjmuje tylko prywatnie więc nie mam wyboru a szkoda bo był super, zobaczymy, może nowa lekarka też okaże się równie dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadziejkagość
Dziewczyny pracujecie czy nie? Ja pracuje, jestem kierowcą zawodowym. Powoże 30 tonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Ja pracuje w domu opieki,glownie alzheimer. Kobieta jako kierowca mnie nie dziwi,bo pelno ich teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Ja też pracuję ale to raczej takie dorabianie. Zdecydowałam się na lekarza prywatnie ze względu na te plamienia. Chciałam wybrać lepszego specjalistę bo u Nas jest gin ale jakoś mnie nie przekonuje. Poza tym w pierwszej ciąży mnie nastraszyl, miałam robioną amniopunkcje. Z czasem się dowiedziałam, że innym kobietom też coś wmawiał. Dziwnie to podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę prywatnie zawsze do tego samego lekarza. Pracuje cały czas mam firmę i nie mogę pozwolić sobie na przerwy tzn prace wykonują pracownicy ale trzeba cały czas mieć kontrole Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Hej dziewczęta. Ja już po wizycie. Wyniki w porządku, ciśnienie książkowe. Dzidzia już 2,88 cm. Następna wizyta za ok 3,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
No niestety nie dalam rady zrobic testu obciazenia glukoza. MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Hejka, ja też już po wizycie, jestem w 6 tygodniu i termin mam na 25 kwiecień, jest to wczesna ciąża i muszę uważać, teraz dopiero dostałam skierowanie na badania krwi, mocz i glukozę, jak zrobię badania to mam się zgłosić, trochę niemiła ta nowa lekarka, zwróciła mi uwagę że trzeba się wysikać przed usg a ja przecież byłam w toalecie, nie wiem czy będę dalej tam chodzić, sprawiała wrażenie jakby chciała mnie jak najszybciej zbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka76. Kochana ,trzymam za Ciebie mocno kciuki. Kiedys pewnie napisze dlaczego,u nas podobna historia zakonczyla sie pozytywnie i syn ma 9 lat po synu byla jeszcze corka. Usciski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Kiwi85 moja pierwsza wizyta też była w 6 tygodniu i robiłam jeszcze badania na toksoplazmoze, tarczycę, różyczke, hiv i wzw b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jak pisze grey. Ja tez bylam w 6 tygodniu i hiv,toxoplazmoza i to co napisala... No coz bo tak to nieraz jest. Ja tez w 2 ciazy chodzilam do takiej ginekolog co byla wkurrr ale byla na miejscu i nie mialam wyjscia. Teraz powiedzialam ze w zyciu do niej nie pojde. Ja to na tarczyce robie badania bo biore leki,ale teraz sprawdzaja profilaktycznie, kiedys tak nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Zapomnialam sie podpisac. Pisalam przed chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Dziwne bo ja nie dostałam skierowania na toksoplazmozę, tarczycę, różyczkę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno toxo i różyczka nie da refundowane. Niby trzeba mieć wskazania żeby otrzymać te badania na NFZ. Chociaż czesc lekarzy pisze byle co w karcie ze niby są podstawy i dają a czesc ma to w poważaniu i jak nie to nie. W zeszłej ciąży mi to wyjaśniono ze tak jest Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
To ktos Ci nagadal glupot bo na toxo sa obowiazkowe. W kazdej ciazy je mialam. A w drugiej ciazy tez mialam taka kopnieta lekarke ktora powiedziala mi ze toksoplazmoze robi sie prywatnie jak ktos ma widzimisie i trzyma zwierzeta. A ja poszlam do rodzinnego i dal mi bez problemu.Opieprzylam ja za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Teraz tez lekarz sam skierowal i nie pytal mnie o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja chodzę prywatnie, nie lubię się prosić :) jak stać na dziecko to tym bardziej na lekarza i badania :) na NFZ obojętnie co to trzeba się prosić o wszystko a jak jesteś do czegoś w kolejce to zdążysz umrzeć ze trzy razy. Syn musiał mieć rok temu zabieg w trybie pilnym na NFZ termin był za rok a prywatnie za tydzień. Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Amilia ja nie po to z mezem haruje na skladki zeby dawac prywaciarzom zarobic. Ja mam takiego lekarza ze nie musze sie o nic prosic,sam daje,nawet na wiecej niz wg mnie potrzeba,ale chociaz bede wiedziala czy zdrowa jestem;-) PIS dobrze zrobilo ze wprowadzilo takie udogodnienie ze do lekarzy specjalistow w ciazy bez kolejek,bo to paranoja byla. Jak wykryli u mnie cholestaze to zadzwonilam do rejestracji a babka mowi ze termin na koniec maja a ja na 1 maja mialam termin. I nie dalo jej sie przemowic to zadzwonilam do NFZ. Za tydzien bylo miejsce. A teraz jak dzwonilam do endokrynologa,bo musi zwiekszyc mi leki to powiedzialam ze jestem w ciąży i zaraz wizyta a tak trzeba rok czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w trybie pilnym to chyba nie za rok. Moj syn jak mial w trybie pilnym to tego samego dnia na stol polozyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja pisze nie na temat ale was jest tu dużo i może ktoras z was mi odpowie. Zrobilam z rana test wyszedl dodatni ale jedna kreska byla bardzo slaba. 3 godz pozniej zrobilam bhcg i wynik pokazal 0,1 czyli ze nie jestem. Ale zastanawia mnie ten wynik z moczu dodatni i ostatnia miesoaczka bo zaczela sie 24 sierpnia a skonczyla sie 26 rano i to raczej plamienia niz okres . moje. Pytanie czy wynik HCG moze sie mylic prosze o odpowiedz bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik beta hcg nie moze sie mylic ale jak to wczesna ciaza to moze byc slaby. Poczytaj w necie. Kup drugi test i zrob. Ja tak mialam ze jak zrobilam test to jedna kreske mialam mocna a druga bardzo blada,za tydzien juz byla mocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×