Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce mi się żyć

Polecane posty

Gość gość

Witam,mam 19 lat i chciałam się poradzić co mam ze sobą zrobić. Od kilku miesiecy panicznie boje sie smierci,boje sie ze przestane oddychac ze strace kontkat z rzeczywistoscia. Nie chce mi się żyć przez caly dzien wiec spie ile moge. Męczy mnie życie a jednocześnie chce żyć. Nie wiem co mam robic. Czy ktos mial podobnie? Moje mysli mnie przerazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na kafe to normalka temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co,zlizałbym ci cipkę i zaraz świat wydałby ci się piękniejszy,a zycie nabrało rumieńców.Podaj swoje namiary i wymiary a obiecuję,że dołożę wszelkich starań aby ci było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa pomagierka
nie boj sie smierci, kazdego to czeka, nie ma sie czego bac :) jeszcze nie teraz. na smierc przyjdzie czas, masz dopiero 19 lat, dlatego TERAZ - ZYJ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz relacje z rodzicami?? Interesuja sie Toba? To w jakiej rodzinie przyszlo nam zyc ma ogromny wplyw na nas, na nasze uczucia i samopoczucie. Masz tak jakby duzy dol ale ja tez go mam. Przeszlam wiele:od ojca alkoholika i biedy w domu po noz wbity w plecy przez "przyjaciolke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje modlitwy jest to ksiazeczka o takim tytule wydana w licheniu modlitwy błagalne jakie wierni prywatnie mogą zanosic w zmaganiu sie z mocami ciemności miesiac czasu trzeba odmawiać zeby pozbyc sie wszystkich lęków a to znam od egzorcysty kturemu powiedziała jedna dziewczyna i takze sie modliłem i faktycznie działa nie mam lęków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×