Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że alimenty to głupota i nie powinno ich być

Polecane posty

Gość gość
23'32 prywatne przedszkole,gdy nie dostanie się do panstwowrgo kosztuje ok.800 złotych.Przykladowo. Przelicz jeszcze ile moze kosztowac wychowanie mlodego czlowieka.Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz cos z glowa? Prywatne? Co za bajki opowiadasz? 800 zl? Hahha 400 dziewczyno to max z posilkami nie wciskaj kitu, bynajmniej u mnie sa takie placowki za ta cene. A po drugie, gdy do...py nie chcialo sie ruszyc, zeby zapisac dziecko wczesniej na wrzesien to do prywatnego. A pozniej bol dop...y ja mam wydatki to Twoj zaciapany obowiazek zdazyc z. Zapisem dziecka na wrzesien do panstwowego przedszkola jak to robi miliony matek... ale takie rozwodziary no nie maja Czasu, zreszta im sie nie chce bo przeciez pojde do sadu i "ojciec" zaplaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sobie nie wyliczal w pelnej rodzinie, bo to wy wyliczacie pozniej, kazdy z****** serek w sądzie i za wszystko ma zaplacic ojciec. Moja byla wyliczyla utrzymanie dziecki na 1200 a rzadala 1500. Jak to sie stalo? Wydatki mniejsze od przychodow, nie wstyd Wam?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żąda bo eksiary polszczyzny sie rzuca zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żąda bo eksiary polszczyzny sie rzuca zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 11.28 Wezme 1000, oczywiscie drugie tyle dostane z panstwa czyli 2000 zl Za te cene kupie adidasy dziecku raz na dwa miesiace oplace szkole 200 zl i jedzenie 800 zostaje mi 700 tak minimalnie. Zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może te baby z bachorami od razu po rozwodzie dusić i utylizować? Nie trzeba by było nic płacić na to już nie wasze dziecko, nowa doopeczka nie byłaby zazdrosna o tę starą wstrętną zmije która oczywiscie podstępem zmusiła biednego misia do zapłodnienia i moglibyście wreszcie żyć długo i szczęśliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł w sumie niezły - tylko zamiast dzieci, powinno się dusić te stare, wstrętne żmije. Albo kamienować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne! Nowa doopeczka musi czuć się komfortowo... do czasu jak sama nie stanie żmiją kiedy na horyzoncie pojawi się nowa doopeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pomysł w sumie niezły - tylko zamiast dzieci, powinno się dusić te stare, wstrętne żmije. Albo kamienować... xxx To wtedy musiałbyś wziąć bachora do siebie - koszty by nie zmalaly a i poznawanie nowych miasteczek byłoby mocno utrudnione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.08.04 Kretynie, alimenty sa na dziecko, nie na matke, wiec jaka nagroda? gość 2018.08.04 Pieniądze z komunii niby też dla mnie były ale ich nie dostałem x Na dziecko, debilu, nie, żeby dziecko sobie wydało, tylko, żeby przeżyło :o na jedzenie, ubranie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00'43 czemu ty nie zapisales dzoiecka do ptrzedszkola,przeciez toptez twoje dziecko? A jak sie do panstwowego nie dostanie, to zostaje prywatne,zeby mozna bylo je ksztalcic,uczyc a samej kobiecoe pozwoli isc do pracy. Nie wiem w jakiej miescinie mieszkasz, ze za 400 masz przedszkole( podaje przyklad miasta ok.130 tyś. mieszkancow/800 zlotych na miesiac prywatne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - ależ w tej opcji ty stawałabyś na głowie żeby być żoną idealną. I żadne zwiedzanie miasteczek nie byłoby potrzebne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc laseczek ale slownik zmienil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak bardzo nie chcecie placic alimentow to walczcie o calkowita opieke nad dzieckiem!!! Matka wam zaplaci te 300, wystapicie o zasilek i bedziecie zyli jak krolowie. Wiecie ilu ojcow wystepuje o opieke? 2%!!! Czyli dwoch na stu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczyć z babą? - to nie honorowo - a poza tym z góry skazane na przegraną Więc o czym ty mi tu pier/dolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam ze miekki fiut zaraz zwali wszystko na "w sadzie nie wygram". Pewnie ze nie wygrasz bo od dnia narodzin masz swoje dziecko w doopie, nie masz z nim zadnego kontaktu, nie na miedzy toba a nim zadnej wiezi, zadbego uczucia. Kazdy psycholog stwierdzi ze nie nadajesz sie do opieki nad wlasnym dzieckiem bo nigdy nic dla niego nie zrobiles, nie umiesz sie nim zajac, nie umiesz z nim rozmawiac - jedyne co umiesz to mu wyliczac kase i ciagle miec pretensje ze smie rosnac i miec coraz wieksze potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty piszesz o swoim mężu? ... a raczej o tym palancie co ci zmajstrował bachora. A poza tym sama widzisz: sędziny, psycholożki, mamuśki, koleżaneczki.... tylko przy pomocy kija by z nimi wygrał. A kija, podobno, już używać nie wolno. Czyli: dopa z króla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie pisze o swoim mezu. A ty masz jakies dziecko czy przylazles tu tylko wyrzygac sie jadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzygać się. Na was. Na waszą złość. Na waszą podłość. Na waszą głupotę. Na waszą pazerność..... I jeszcze na coś - ale akurat zapomniałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chyba nowa lalunia jakiegoś alimenciarza nie może znieść uszczuplania co miesiąc budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle ze to nie facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazać jaja? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się pokazuje coś czego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie. Zdejmij majtki i zobaczysz że ...tam nic nie ma. Czarna dziura. Popukaj sie w czoło - i usłyszysz że tam też nic nie ma. Pusto. Zdejmij stanik... i jak myślisz - co tam jest? ;)")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starasz się być dowcipny ale zupełnie ci nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty próbowałaś być złośliwa i zobacz co ci wyszło - zostałaś wyśmiana i wykpiona. Wstydź się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego bym nie napisała to i tak zostalabym przez ciebie "wysmiana i wykpiona", w końcu sam się przyznales: ""gość wczoraj Nie nie pisze o swoim mezu. A ty masz jakies dziecko czy przylazles tu tylko wyrzygac sie jadem? gość wczoraj Wyrzygać się. Na was. Na waszą złość. Na waszą podłość. Na waszą głupotę. Na waszą pazerność..... I jeszcze na coś - ale akurat zapomniałem"" Jak dyskutować z kimś kto za główny cel ma obrzucenie oponenta goownem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama próbowałaś - ale ci sie nie udało Teraz już wierzysz że mam jaja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przekonales mnie zupełnie. Nic a nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×