Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olciaq1

Pomocy..

Polecane posty

Czesc. Nazywam sie Ola i mam 18 lat. Przy wzroscie 160 cm waze az 103 kg ;( Chcialabym schudnac. Mam cel. Przez rok schudnac 35 kg. Wiem, sporo, ale wierze w siebie. Nie chce isc do dietetyka. Chce zapracowac na ten efekt sama. Doradzcie mi.. od czego zaczac. Co jest, ile cwiczyc na poczatek. Moze macie jakies tanie i dobre posilki. Podzielcie sie ze mna ta wiedza. Bede na biezaco informowac o wszystkim. Moze jest osoba ktorej udalo sie zwyciezyc z nadwaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce isc do dietetyka. Chce zapracowac na ten efekt sama. Doradzcie mi.. od czego zaczac Hahahha śmieszna jesteś to nie nadwaga a chorobliwa otyłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulllinka87
Zacznij jeść regularnie. Mniej a częściej, a z diety wyklucz słodycze i uzywki typu kawa, alkohol o ile pijesz. Ja zaczęłam zamawiać Wygodna Dietę i przekonałam się że żeby schudnąć trzeba jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuchaFLL
Dokładnie. Najlepszym sposobem jest po prostu zmienić nawyki żywieniowe, odżywiać się zdrowo. Taki catering jak Wygodna Dieta jest dobrą opcją, dla kogoś kto pracuje, nie ma czasu na aktywności czy zdrowe gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia821
35 kg to dość dużo, ale jeśli zaczniesz jeść zdrowo i naprawdę regularnie się ruszać, to jak najbardziej jest to wykonalne bez dodatkowych problemów zdrowotnych zacznij od jakiejś diety, może zamawiaj catering dietetyczny (np z wygodnadieta.pl), dzięki któremu na pewno schudniesz, a jednocześnie nie poczujesz że robisz to ponad swoje siły - menu jest tak przygotowane, żeby nie czuć głodu no i oczywiście ćwiczenia i ruch, to już z jakimś trenerem na początku pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×