Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shana

Życie z progenią

Polecane posty

Gość Shana

Witam chcialabym podzielić się z wami doświadczeniem jakim jest życie z wadą zgryzu. Życie takiej osoby pozbawione jest jakiegokolwiek sensu. Od lat cierpię na głeboką depresję .Nie uczestnicze w życiu społecznym nie mam przyjaciół wszyscy traktują mnie jak popychadło.Ludzie myślą że jestem osobą niepełnosprawną intelektualnie.I normalne jest że chcą mnie oszukać gdy chce zapłacić gotòwką w sklepie. Nienawidzę siebie nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie mogę gryźć wiec sobie kroję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialam wygooglac. Juz wiem o co chodzi. Znalam kiedys rodzenstwo ,ktore mialo taka wade brat mial mocno i wolali na niego "ksiezyc"i"banan". Mial kolegow nie chowal sie po katach. Do tego mial mega glupi charakter. Jego siostra miala mniejsza wade ale mega duzy krzywy nos... rowniez byla takim freakem ale ona potrafila pojsc na wybory miss. Nie rozumiem jak Ty mozesz miec depresje z tego powodu i zamykac sie na ludzi?? Brat tej dziewczyny z ktora chodzilam do szkoly poznal laske i sie ozenil ,maja dziecko. On byl paskudny dla mnie a jednak sie nie zamknal w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno: ci wszyscy ludzie,ktorzy chca Cie oszukac sa chorzy psychicznie. Nikt normalny takich rzeczy nie robi. Moze jestes przewrazliwiona i sobie wkrecasz??? Co na to Twoi rodzice??? Rodzenstwo ewentualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś I jeszcze jedno: ci wszyscy ludzie,ktorzy chca Cie oszukac sa chorzy psychicznie. Nikt normalny takich rzeczy nie robi. Moze jestes przewrazliwiona i sobie wkrecasz??? Co na to Twoi rodzice??? Rodzenstwo ewentualne. x mnie też chcą oszukać wszędzie dlatego z mamą do banku chodziłem bo się bałem ze wpłace 20 000 a wpiszą 2 000 i mi powie skąd taki młody chłopak miałby tyle pieiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie?? Nie wiem z jakimi ludzmi macie do czynienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałbym parę rzeczy co mnie w życiu spotkało od strony zawodów zaufania publicznego ale lepiej nie ryzykować. Nikomu nie ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×