Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bebiko czy to złe mleko?

Polecane posty

Gość gość

Moj synek ma 15 miesiecy od poczatku jest na nan . Zastanawiam soe nad przejsciem na bebiko czy to dobry pomysl jest troche tańsze tylko nie wiem czy rozni sie skladem jest gorsze? Prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn od 5 tygodnia życia pił Bebiko. Miał po nim olbrzymie problemy z brzuszkiem, nie robił kupy, bolał go brzuszek. Zmieniłam na Bebiko ha z polecenia pediatry i było dalej to samo. W końcu się wkurzyłam i podałam Bebilon. Po kilku karmieniach synek odżył i wreszcie problemy z brzuszkiem się skończyły. Niby Bebiko i Bebilon mają ten sam skład i producenta, ale jak się okazało nie do końca. I nie była to kwestia tego, że dziecku dojrzał układ trawienny bo miał zaledwie 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalam ze bebiko i bebilon to to samo, tylko w produkcju bebiko pominieto jeden dosc kosztowny proces produkcji i temu mleko jest tansze, a to pominiete cos nie zmienia w sumie nic z wartosci odzywczych. Moj pol bebilon , mial problemy skorne , zmienilam na bebiko ha i problemy ustaly. Teraz pije bebilon pepti ale tylko temu ze jest znacznie tansze. Sprobuj i sie przekonasz, a opowiesci typu " bo pawelka brzuszek bolal" wsadz miedzy bajki, bo kazde dziecko jest inne, a skoro mleko dopuszczono do sprzedazy , znaczy ze jest dobre dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak złe czy dobre mleko, po prostu jednemu dziecku służy a innemu nie, mojemu synkowi nie podpasowalo, źle reagował to zmieniłam. Więc sorry ale ja nie wierzę że jest to to samo mleko co bebilon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde mm jest zle i nigdy nie zastąpi mleka matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×