Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do osób po psychologii

Polecane posty

Gość gość

Co dały Wam te studia? Poznaliście bardziej siebie, innych? Czy jesteście w stanie odróżnić kto udaje jakieś uczucia, a kto jest prawdziwy w tym co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto studiuje psychologie ma problem sam ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja aktualnie jestem na trzecim roku psychologii, ale czy coś to we mnie zmieniło, to nie wiem. Z pewnością więcej rozumiem, zachowań, zaburzeń. Gdybym miała polecić ten kierunek to nie, bo bardzo mnie interesował zanim zaczęłam studiować teraz jest dla mnie zbyt prosty i nudny. Myślałam, że trudniejsze będą te studia, ale może to kwestia tego, że bardzo lubię rozmowy z ludźmi, wysłuchiwać ich problemów, doradzać, leczyć, więc to chyba moje powołanie, choć tak jak napisałam - nudne wykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele mi daly te studia, ale byly ciekawe. Nie wyobrazam sobie studiowac historii, prawa albo biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w zawodzie psychologa kilka lat. Bardzo mnie zmieniły już same studia, ale najwięcej dała mi własna terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. Każdy studiuje to czego sam potrzebuje. Mówi sie, że na psychologię idą studiowac ludzie z problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11 takie jest powszechne zdanie na temat studentów psychologii i psychiatrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym jest ja tez poszlam na psychologie bo mialam problem ze soba i nikt mi nie pomogl...nie skonczylam ich - to na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cenię bardziej pedagogikę niź psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×