Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę spróbować

Czy kobiecie wypada skorzystać z uslug prostytutki?

Polecane posty

Gość chcę spróbować

Nigdy nie byłam w agencji. Nigdy też nie robiłam tego z kobietą. W moim otoczeniu jest tylko jedna kobieta, która przyznała się do stosunku biseksualnego. Mnie też zawsze ciekawily te sprawy ale chcialabym to zrobić tak by zachować anonimowość. Jestem osobą poniekąd publiczną (przynajmniej lokalnie) i skandal mógłby zniszczyć moją karierę. Myślę nad wybraniem się na drugi koniec Polski do jakiejś agencji. Nie wiem tylko czy zatrudnione tam kobiety świadczą usługi także kobietom. Nie mam z kim porozmawiać na te tematy. Może tu ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćigrek
Chyba prościej byłoby znaleźć daną agencję i zwyczajnie zadzwonić z takim pytaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem lesbijka. Kiedys chcialam i zadzwonilam do okolo 50 kobiet z roksy i ZADNA nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrZ
Nie powinno być Ci ciężko znaleźć w necie kobiety chętnej na seks z kobietą. Przyjemniej będzie jak obydwie z tego będziecie czerpać frajdę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę spróbować
@ gość dziś Jestem lesbijka. Kiedys chcialam i zadzwonilam do okolo 50 kobiet z roksy i ZADNA nie chciala. x A zgodziłabyś się zrobić to mi? Zapłacę oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są panie na roksie, które są bi. Wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bleeeeeeee
lesbijki liżą sobie szparki a lizać szparke prostytutce to syf, bo tam setki kootasów było i pewnie ma syfa taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam raz i było fajnie. Zazyczylam sobie masaż a później mnie ładnie wylizala. Oczywiście był stres ale za drugim razem będzie lepiej. Dziewczyna z agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzymy z mężem by zamówić dziwke. Ja jestem bi i to bardziej mnie kręci. Chcę ją ponizac i wykorzystywać, taka fantazja. Ma wzorowo ciągnąć mężowi pałeczkę, wylizac mnie, piescic moje cyce gdy mąż będzie mnie posuwal; marzy mi się lod we 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy bi macie z tymi trójkątami? Jak ja się zabawiam z koleżanką to facet mi nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:20 to moze trojkat 3 kobiety? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedną koleżankę z którą się zabawiam puki co. Może kiedyś. W ogóle uważam że facet jest do wspólnego życia a druga kobieta dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak uważam. :) A opiszesz jak to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minetki, palcówki, 69 i straponik :) Ale ogólnie to chodzimy też na zakupy czy pizzę jak normalne koleżanki. Mój facet wie o tym. Nie byłabym z takim który by nie akceptował że mam kochankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta deblika. To wy pierdzielaj do tej swojej pi czy. Oby faceta oświeciło i cię w du pe kopnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj jakaś na roxie Na pewno chętna się znajdzie na lizanie pi czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy bi prostytutki sie brzydza kobiet i np. wola facetow calkowicie? tzn tak o zrobie to bo kasa bo musze, ale w sumie to c**y sa oblesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na lento tak jest dział pani szuka pani. Jeśli jesteś z dużego miasta to nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×