Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet może sam zrzec się praw do dziecka, tylko kase dawac, prośba o porade

Polecane posty

Gość gość

Jestem w zwiazku z facetem ktory ma 2 letniego syna z byla zona. Chcemy zaczac wspolne zycie wiec moja propozycja to aby zrzekl sie praw do dziecka, placilby tylko alimenty, ale nie musialby sie z nim widywac. Czy to mozliwe jest w anszym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale jak ty bys sie czula jako to dziecko? Zrobil i olał? Wez dziewczyno zastanów się nad soba:x dziecko to nie zabawka, albo wiesz co.. zycze ci bys zaszła z nim w ciaze, on cie zostawil (albo ty jego) po czym zrzekl sie praw, placił tylko alimenty, Twój syn dorósł i kopnał cie w doope, na rzecz tatusia , ktorego nie mial cale zycie:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie może. Może tylko zostać sądownie pozbawiony praw rodzicielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrzec się własnego dziecka? Poje'bało cię? Ty byś się zrzekła swojego dziecka? Moja partnerka wręcz zachęcała mnie bym miał jak najlepszy kontakt z synem z poprzedniego związku. Co z tobą jest nie tak kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że jak ten facet usłyszy twoją propozycję, to się zrzeknie... ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może,moj były się zrzekł a alimenty płaci.Teraz,niecale trzy lata później on chce je odzyskać bo „to przecież mój syn i mam prawo mieć z nim kontakt”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie facet tylko śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×